Wpis z mikrobloga

@McWozniak ja tam w ostatnich dniach widziałem w większości pozytywne recenzje wykopków, tylko jakiś jeden rodzynek się zesrał, bo gdzieś została użyta forma czasownika -łom (w sensie że niebinarna czy coś takiego), a tak poza tym to wszyscy chwalą. Chyba że mam za dużo tagów/osób na czarno i nie widzę większości wysrywów

EDIT: o, właśnie ten wyżej, odnalazł się xD
  • Odpowiedz
A taki miał być zły ten Fallout według wykopków z głównej, zły bo zobaczyli kobietę i policzyli murzynów xD a tu #!$%@? miało wyjść inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@McWozniak: Można by zrobić kompilację z wpisów wypokowych kucerii XD
  • Odpowiedz
@McWozniak ja tam w ostatnich dniach widziałem w większości pozytywne recenzje wykopków, tylko jakiś jeden rodzynek się zesrał, bo gdzieś została użyta forma czasownika -łom (w sensie że niebinarna czy coś takiego), a tak poza tym to wszyscy chwalą. Chyba że mam za dużo tagów/osób na czarno i nie widzę większości wysrywów


@cutecatboy: Przed premierą to latało od #!$%@? wpisów gdzie liczyli murzynów i baby XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: kuczę, to albo mnie to w jakiś sposób ominęło, albo mam za dużo tagów/ludzi na czarno. Ale może w sumie to i dobrze, w zasadzie żadna to strata.


@cutecatboy: jest śmieszneij bo z dupy po premierze serialu wpadły z 3 wpisy jaki to fallout 2 jest woke i lewacki XD
  • Odpowiedz
  • 2
@cutecatboy: w ostatnich dniach to już po wyjściu, nie będę kłamał że po trailerze sam miałem lekko mieszane uczucia ale nie latałem po necie i nie pisałem jak to złe wszystko i woke jest. Martwiłem się po prostu że produkcję na podstawie gry rzadko dobrze wychodzą i że będą duże problemy z lore (chociaż to jest standard już nawet w grach)
  • Odpowiedz
@McWozniak: ja obejrzałem 4 odcinki i się kłóciłem na mirko, że to lewacki serial, obejrzałem całe i się okazało, że jest jeszcze gorzej niż mi się wydawało na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a skoro lewactwo tak go zaciekle broni to coś w tym musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McWozniak: Ostatnio słuchałem podcastu i tam typ mówił, że w angielskiej wersji jest jedna fraza they/them przez cały serial i on nawet nie zwrócił uwagi jak oglądał po angielsku. Tylko w polskim tłumaczeniu wyszło tego więcej bo akurat polski język ma duży nacisk na płeć przy wypowiedziach w 1 osobie

Mi na Mirko jakiś łeb pisał, że liczy murzynów pozytywnych i negatywnych i później to zestawia z białymi pozytywnymi i negatywnymi
  • Odpowiedz
  • 1
@trailracer: są w miarę miarodajne, ale czułem że ktoś się przypieprzy, oprócz rankingów serial zbiera pozytywne opinie, nawet od fanów gier gdzie myślałem że ci najbardziej fanatyczni będą czepiać się o wszystko, wyszedł dobry serial a jeszcze patrząc na to że adaptacje gier często flopują to już w ogóle sukces.
  • Odpowiedz
poza niepotrzebna wstawka niebinarnego goscia ktory byl widoczny doslownie ze trzy razy to calkiem fajny serial w ktorym na dodatek nie cenzurowali jakos specjalnie przemocy tylko fajnie sobie flaki lataly xD


@Megawonsz_dziewienc: w Fallout 2 mogłeś być gejem, lesbą, a nawet jak dobrze pamiętam to i ruchać robota, rok 1998, nikt nie #!$%@?ł nic o lewactwie wtedy.
  • Odpowiedz
@McWozniak: chyba jestem za stary bo o ile świat spoczko, to jakoś fabuła trocha słaba według mnie. Jakieś cuda że kule nie trafiają, jeden ghul zabija 5 ludzi w pancerzu czy panienka sobie świetnie radzi w całkiem obcym świecie. Trochę takie naciągnę, nudnawo momentami.
  • Odpowiedz
  • 5
@ulath:

eden ghul zabija 5 ludzi w pancerzu czy panienka sobie świetnie radzi w całkiem obcym świecie.


Własnie opisałeś typowy film akcji czy grę w której bohater lub mała garstka bohaterów sama niszczy tysiące przeciwników.
  • Odpowiedz