Wpis z mikrobloga

To są fakty. Plus teraz nawet na koncertach, wywiadach agitują do poparcia jakiegoś kandydata. Kiedyś to było nie do pomyślenia i po prostu w złym guście.


@obserwator_nsa: Kiedyś też się angażowali w kampanie, tylko, że za kasę, a dziś może i za darmo to też robią.
djtartini1 - >To są fakty. Plus teraz nawet na koncertach, wywiadach agitują do popar...
  • Odpowiedz
@RudyZibi: np w Stanach takim jaskrawym przykładem jest Taylor Swift. Zobacz sobie jak napompowali jej balonik. Poza tym wszyscy raperzy i większość piosenkarzy/celebrytów/aktorów jasno popierało Joe Bidena. Inaczej było się persona non grata, źle widzianym i traciło się kontrakty. Mikrocefale dodatkowo nakręcały nagonkę że popierając Trumpa jest się faszystą, rasistą, homofobem, literalnie Hitlerem.

W Polsce przecież też nie brakowało wypowiedzi, komentarzy czy zdjęć tzw gwiazd. Nie chce mi się wymieniać, wystarczy
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Tłumacząc na język polski:

"Szkoda, że piosenkarze, aktorzy i celebryci mają inne poglądy niż ja, bo każdy kto ma inne poglądy niż ja jest głupi"
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Czyli rozumiem, że nie zgadzasz się z treścią tego mema i kolportujesz go na zasadzie "wiem, że wykopki łykają takie gówno przemyślenia"?
  • Odpowiedz
  • 0
@2aVV nie. poniekad sie zgadzam, ale nie odnoszę tego do poglądów tylko zachowan w sieci spolecznosciowej wogle.
po za tym nie bede polemizowal z kims, kto od razu próbuje przekierowac rozmowe na polityke.
  • Odpowiedz