Wpis z mikrobloga

Z końcem stycznia rzuciłem pracę, myślałem że gładko pójdzie (rok temu też rzuciłem inną pracę i znalazłem nową w ciągu miesiąca), ale minęło już prawie 3 miesiące i nic. Zero odpowiedzi. Zero rozmów o pracę. Nie wiem czy podanie stawki 4500 netto w Warszawie to tak dużo? Niektórzy pracodawcy nawet nie otwierają tych CV. Nie wiem po co te rekrutację robią ¯\(ツ)/¯
Siedzę te 3 miesiące i ciekawie nie jest. Zaczynam się trochę gówniano czuć. Poduszkę finansową mam dużą i to tyle z pozytywów...

#praca #pracbaza #januszex #neet
  • 17
  • Odpowiedz
@siemanko0 weź nie stresuj. Mam robotę w administracji do końca miesiąca bo firma ma straty i są cięcia. Ostatnim razem w półtora miesiąca miałem robote, ale to co się dzieje teraz na rynku to jest maksymalny dramat. Jeszcze żeby to WAWA była, a to Kielce... XD
  • Odpowiedz
@siemanko0: Mi firmę zamknęli w lutym, od tamtego czasu nie wiem jakieś 25-30 cv wysłanych, dostałem 4 telefony w tym 3 razy poszedłem na rozmowę, a raz wstępna rozmowa przez telefon, po 3 rozmowach brak odzewu/odzew negatywny, dodam, że w jednej robocie można powiedzieć, że miałem wyższe kwalifikacje niż stanowisko wymaga, a dostałem odpowiedź, że wzięli kogoś innego po czym widzę że ciągle ogłoszenie wisi xd Ogólnie to ciężko jest z
  • Odpowiedz