Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja #samotnosc
Przegrywy, co o tym sądzicie? Sam nad tym sporo myślałem, i dywagując od krzywej mordy, wzrostu, charakteru itp. to socjofobia i izolacja jest największą k...ą i właśnie to jest właśnie moim zdaniem największą przyczyną problemów psychicznych i tkwienia w tym gównianym stanie. Wiem po sobie, jestem dość socjofobiczny [choć nie byłem u żadnego specjalisty, ale jednak objawy mówią same za siebie] ale nie jestem introwertyczny w 100%, raczej jestem ambiwertykiem który przeważnie lubi spędzać czas przy grach czy chodząc gdzieś samemu, i interakcje z ludźmi [zwłaszcza z takimi o podobnym charakterze/poczuciu humoru/poglądach etc] naprawdę sporo pomagają. Jak wy to widzicie?
Polishdoomer02 - #przegryw #depresja #samotnosc 
Przegrywy, co o tym sądzicie? Sam na...
  • 8
Jak wy to widzicie?


@Polishdoomer02: Tak, że większość ludzi to uje, które jak tylko się zagapię lub odpuszczę, chcą naruszać moje granice. Przerywają, wymądrzają się, obrażają mnie pośrednio, ciągle forsują swoje zdanie. Nikt sam z siebie nie chce ze mną przebywać, bo każdy ma już sobie poukładane relacje w życiu, a jak już się zdarzy, że kogoś poznam, to tylko w określony sposób - kolega od piłki, kolega z pracy, kolega