Wpis z mikrobloga

@nick230: to płacz dalej :/ to jest na zasadzie osłony na balkon tylko że na tą pergole na górze. Płachta żaglowa to materiał o dużej wytrzymałości przeznaczony do osłony na zewnątrz. Chciałeś coś nieinwazyjnego plus zadaszenie no już #!$%@? bardziej się chyba nie da. Ewentualnie roślinki se zasadz będziesz mieć Wibor Plaza.
  • Odpowiedz
@nick230: mam to podobnie. Ostatnio piętro i nie ma zadaszenia wcale. Od kilku miesięcy wspólnota pertraktuje z architektem co można tam zainstalować,żeby nie psuło wyglądu :)
  • Odpowiedz
@nick230: @koszyk2 U mnie to była jedyna wada mieszkania które wziąłem - wszystko mi pasowało - metraż, lokalizacja, piętro, orientacja w kierunkach świata, układ pomieszczeń, cena. Ale #!$%@? robić nowy budynek i nie dać zadaszenia nad balkonem? xD Przez 5 lat nic się z tym nie zrobi bo gwarancja na elewację, a potem będzie trzeba prosić wspólnotę i architekta żeby to jakoś wyglądało sensownie po dorobieniu o ile się zgodzą (i
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: oczywiście,że na swój koszt. Dodatkowo u mnie balkony robione są naprzemiennie a nie jeden pod drugim, więc ten problem nie dotyka tylko ostatniego piętra ale wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koszyk2:

Dodatkowo u mnie balkony robione są naprzemiennie a nie jeden pod drugim, więc ten problem nie dotyka tylko ostatniego piętra ale wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No to jeszcze lepszy ananas z dewelopera xD

oczywiście,że na swój koszt.


Jak problem jest całej wspólnoty to możecie sobie przegłosować to jako wspólnota i rozliczyć to z funduszu remontowego części wspólnych. W przypadku braku daszku tylko nad ostatnim piętrem
  • Odpowiedz
  • 0
@PfefferWerfer: Tutaj tylko na ostatnim piętrze nie ma.

U mnie to była jedyna wada mieszkania które wziąłem


@PfefferWerfer: Czyli jednak wziąłeś, wziąłbyś drugi raz? Zadowolony jesteś? Czy jednak brak zadaszenia dokucza? Bo tak sobie wyobrażam, że każda pochmurna pogoda to mam wszystko zalane na balkonie.
  • Odpowiedz
Czyli jednak wziąłeś, wziąłbyś drugi raz?


Wziąłbym.

Zadowolony jesteś?


Nie jestem zadowolony z braku daszku.

Czy jednak brak zadaszenia dokucza?


Dokucza.

Bo tak sobie wyobrażam, że każda pochmurna pogoda to mam wszystko zalane na balkonie.


Dokładnie tak jest, nic tam nie trzymam oprócz kwiatów, zmarnowana przestrzeń.

@nick230:
  • Odpowiedz