Wpis z mikrobloga

mi się alkohol na stacji kojarzy tylko z januszami i sebixami z blokowisk stojącymi w święta w kolejce po czteropak warki, bo zapasy na 2 dni się skończyły.


@WielkiNos: Cóż, gdy wywodzisz się ze śmietnika społecznego, to tak później postrzegasz innych ludzi ¯\(ツ)/¯. Mi się kojarzy z dorosłymi ludźmi, którzy chcą kupić legalny produkt w całodobowym sklepie np. Orlen, nieróżniącym się zasadniczo od takiej Żabki, która już niestety całą dobę nie
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl: To czemu na stacji paliwowej sprzedają hot dogi, kawę i burgery? Niech na stacji jest tylko paliwo i jemu pochodne a nie robią fast foody. Co za debilne porównanie xD Nie bój się gdyby wszyscy pili tyle wódki co ja to Polmosy by padły bo nie piję jej wcale.
  • Odpowiedz
@merciless85 naprawdę dziwi cie ze można coś zjeść w trasie i porównujesz hotdoga do alkoholu? Dość logiczne że jadąc w trasę możesz zglodniec i fajnie że jest możliwość kupienia czegoś na ząb
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl: Oczywiście, że nie. To był twój pomysł aby na stacjach było tylko paliwo. W sumie to jedzienie fast foodów też jest szkodliwe więc czemu tego nie zakazać?
@podjad3k Jak dla mnie to jeśli jesteś dorosły i zarabiasz sam na siebie to ćpaj co sobie tam chcesz. Obyś innym przez to nie robił krzywdy i nie leczył się z moich podatków.
  • Odpowiedz
@merciless85 jak dla mnie to stacje paliwowe mogą być samoobsługowe. Sam najczęściej z takich korzystam bo nie chce mi się stać w kolejce za ludźmi którzy robią zakupy spożywcze.

A co do leczenia to alkoholicy mają renty z twoich podatków xD
  • Odpowiedz