Wpis z mikrobloga

Ech jakoś mnie tak wczoraj naszło. Nie wyobrażam sobie nowego wiedźmina z nowymi postaciami, bez Geralta i Ciri. Przeszedłem Wiedźmina 3 na premierę, DLC też na premierę w pudełkach z kartami i niemal wyczyściłem wszystkie mapy. Później na premierę Next Gena znów powtórka. Dzięki grze odsłuchałem połowę audiobooków. Teraz brat przeszedł Wieśka 3. No po prostu tego nie widzę, ale wiem że tak będzie. Oby tylko nie było tworzenia własnej jałowej postaci. #wiedzmin #wiedzmin3 #gry
Aeterna - Ech jakoś mnie tak wczoraj naszło. Nie wyobrażam sobie nowego wiedźmina z n...

źródło: Ciri-Witcher-3-training

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Aeterna: przy RDR2 też nikt sobie nie wyobrażał jak można nie grać Johnem, przecież taka #!$%@? postać. A jak wyszło wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat muppety z CD Projektu potrafią pisać fabuły i postacie i dając im więcej swobody może powstać coś ciekawego (za 10 lat).
  • Odpowiedz
  • 1
@RandomNetUser: w CP2077 był półjałowy. Bezpośrednio jałowa postać jest np w Skyrim czy Fallout 4. Wolę z góry narzucaną postać z własnych charakterem, wyglądem, płcią itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rooofie: tyle że sam John się pojawił również jaka grywalna postać no i wszystko działo się w tym samym storyline ale przed jedynką. Wierzę w CD projekt ale oby to była po prostu nowa postać a nie V z CP2077 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aeterna: Jeśli CDPR to dobrze rozegra, to nasza własna postać nie będzie jałowa. Ja liczę właśnie na coś takiego, własny wiedźmin, prawdziwe rpg z mnóstwem opcji dialogowych, gdzie to od gracza będzie zależeć, jak będzie kreować swoją postać. Chociaż prawdopodobnie w czwartej części i tak będziemy grać ciri…
  • Odpowiedz