Wpis z mikrobloga

Co trzeba studiować aby zostać polskim koordynatorem w pracy tymczasowej w Holandii?

  • Filologię Niderlandzką (by umieć się komunikować) 16.3% (8)
  • Resocjalizację (By umieć rozmawiać z recydywą) 40.8% (20)
  • AWF (By umieć się dobrze bić z recydywą) 42.9% (21)

Oddanych głosów: 49

  • 6
  • Odpowiedz
@przegrywNL mi się wydaje, że poprostu musisz przez lata włazić do dupy szefowi w biurze, jak już pracujesz za biurkiem. Widziałem kilka ogłoszeń, ale nigdy nie słyszałem żeby kogoś przyjęli z zewnątrz, więc musi to być jedynie ogłoszenie informacyjne
  • Odpowiedz
@jndr00: schemat kariery zawodowej na koordynatora w agencji jest taki, że najpierw albo siedzisz jako haumeister i naprawiasz kible przez X lat albo wozisz ludzi na lokacje lub do gemenke którzy nawet auta sobie nie umieli ogarnąć, a po angielsku po ci tylko piwo powiedzą albo trawa.

Jako babka to siedzisz x lat jako rekruter lub papierolożka obsługując na start jakiś obdartusów.

W końcu uczysz się dobrze języka i po x
  • Odpowiedz
@Czeski_Pablo: @Czeski_Pablo Na kordynatora w agnecji przyznam racje trzeba umiec i lubic klamac, do tych ludzi mam malo szacunku. A jesli chodzi o wklepywanie do exela, ziomek nie jeden nie wie jak komputer wlaczyc a co dopiero exela odpalic. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak nie byles w bucie bujany to jestes w stanie sie rozwijac ale do tego poterzeba na emigracji jezyka i tyle. Mam wielu znajomych ktorzy zaczynali jako
  • Odpowiedz