Wpis z mikrobloga

PiSowskie klauny, przez lata rządów Obajtka molochem paliwowym, nie ograniczyły tych ZBRODNI na ulicy, a co za tym idzie wpływów z tytułu sprzedaży wyrobów alkoholowych w sklepach ORLEN? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz, kwi kwi, zły alkohol na stacjach?

No i pamiętajcie, picie alkoholu to w prostej linii alkoholizm, jak uprawianie seksu to gwałt, a zajście w ciąże to aborcja ( ͡~ ͜ʖ ͡°). #chlopskirozum #bekazpisu #sejm #wybory #bekazprawakow #polityka

Popieram tę propozycję. Alkoholizm jest złem i wszystko, co prowadzi do zwiększenia możliwości kupowania alkoholu, zwłaszcza w okolicznościach takich, gdzie może to służyć bardzo złym zachowaniom - w tym przypadku mam na myśli kierowców, którzy niestety czasami jeżdżą po alkoholu, dopuszczając się zbrodni, tak trzeba powiedzieć - to jest coś złego. Jestem za tym, aby jak najbardziej ograniczać spożycie alkoholu i taka rzecz może do tego doprowadzić – powiedział w czwartek Morawiecki.

https://www.money.pl/gospodarka/zakaz-sprzedazy-alkoholu-na-stacjach-benzynowych-morawiecki-popieram-7018267523054528a.html
LoginZajetyPrzezKomornika - PiSowskie klauny, przez lata rządów Obajtka molochem pali...

źródło: img

Pobierz