Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: jadąc z innego miasta do Warszawy na taki zabieg, dam radę samemu załatwić temat wynajmując hotel czy lepiej mieć osobę towarzysząca, bo po zabiegu nie będę nic widział?

Jak długo u Ciebie zajęło od pierwszej wizyty u nich z badaniem do samego zabiegu?
  • Odpowiedz
@ddk1910: po zabiegu taxi byś musiał wziąć. I najlepiej pierwsza dobe jest mieć jak najdłużej oczy zamknięte. Widać jest. Przy krótkowzroczności na początku możesz nic nie być w stanie przeczytać z bliska ale z daleka lepiej. Po zabiegu najlepiej cały czas leżeć i spać przed dobę. Jakoś 2 tygodnie. Możliwe że nie będziesz mógł jeździć autem nocą przez ileś tygodni ze względu na nadwrażliwość na światło.
  • Odpowiedz
@ddk1910 robiłem w Warszawie na Bitwy Warszawskiej, poradziłem sobie sam - po zabiegu poszedłem do najbliższej apteki, i potem do hotelu(hotel jest tuż obok Optegry)
Ogolnie to lepiej byłoby z osobą towarzyszącą, bo po zabiegu oczy trochę łzawiły, miałem odruch że w dół patrzyłem, no ale poradziłem sobie bez jakichś problemów. Z Optegry wyszedłem około 14-15, około 20 już normalnie poszedłem na kebaba(też niedaleko, i jest spoko) ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: klasa! Też rozważam tę Optegrę, tylko człowiek lekko się wstrzymuje z zapisaniem na pierwszą konsultację, bo to jednak spora decyzja i bardzo kusi, ale jednak człowiek głupi i przesuwa że może jednak na zimę to zrobić, może nie teraz a chyba nie ma na to idealnego momentu...
  • Odpowiedz
@ddk1910 mi niby przed zabiegiem okulary czy soczewki jakoś nie przeszkadzały, a przynajmniej tak mi się wydawało, bo jednak jak już zrobiłem zabieg to jest poprawa komfortu
Ja to wcześniej myślałem że może kiedyś, aż wkońcu uznałem że warto w siebie i swój komfort zainwestować, no i poszło gładko. Trochę się bałem zabiegu, że laser coś na oku będzie robił, ale sama praca lasera(na oboje oczu) to jakieś 10 sekund na oko,
  • Odpowiedz
@ddk1910: jak już to zdecydowanie lepiej żebyś się zdecydował na jesieni. Słońca już takiego nie będzie a odbijające się promienie od śniegu są jeszcze gorsze od samego słońca
  • Odpowiedz