Wpis z mikrobloga

  • 0
@humanity: kategorie oznaczają w zasadzie jakość miejsc. Tym lepsza kategoria, tym lepsze miejsce, a co za tym idzie widok. Łódź akurat ma spoko halę więc te miejsca na szczycie złe nie bedą
  • Odpowiedz
@vasos: ogolnie miejsca na szczycie najczesciej sa bardzo spoko. Np. na takiej tauron arenie w krk na wagnerze to wole byc wysoko niz na dolnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Arw165: pamiętam doskonale pustki na finałach LŚ2016 w Krakowie. To oczywiście inna sytuacja, też nie było takich oczekiwań wobec reprezentacji. Mieliśmy słaby bilans w fazie zasadniczej, bo Antiga oszczędzał kadrowiczów pod Rio16. Bilety wtedy były bardzo drogie. Najtańsze były chyba około 100zł co przy pensji minimalnej robiło wtedy wrażenie. Nie udało się wtedy zapełnić Tauron Areny, ale oczywiście teraz mamy osiem lat później kadrę z najlepszym PRem w historii. Kadrę od
  • Odpowiedz
@vasos: Tauron jest największa, wiadomo.

Ja mieszkam w takim miejscu, że dla mnie 8/10 wyjazdów na siatkówkę kończy się pieniędzmi wydanymi na transport, na nocleg, urlopy w pracy... na południu jest tego najwięcej zarówno w lidze jak i kadrowo są tam główne hale: Kraków, Kato, Gliwice itp. Ja np. wolę Łódź. :)
  • Odpowiedz