Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że postują tutaj dzieci (a co najlepsze - potrafią nawet się wymądrzać w dowolnych tematach xD), które urodziły się po premierze Shreka, Harrego Pottera i Komnaty Tajemnic, albo po mundialu w Japonii i Korei xD

Przecież to jest jakaś kvrwa abstrakcja xD Pamiętam nawet akcje z jakich padły bramki w meczach Polaków :D

Powiem wam, że nie dziwię się starym ludziom, którzy nie szanują zdania młodych patrząc po sobie. Już się łapie często na tym, że jak ktoś jest sporo młodszy w pracy (szczególnie kiedy nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, bo np. spotykamy się online bez kamerek) to totalnie puszczam mimo uszu to co mówi :D Traktuję ich jak powietrze.

Jak mam traktować poważnie słowa kogoś, kto jest kvrwa młodszy niż film Shrek xD?

#feels #przegrywpo30tce #heheszki #gimbynieznajo
LezliNilsen - Wyobraźcie sobie, że postują tutaj dzieci (a co najlepsze - potrafią na...

źródło: shrek

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: dlatego jestem za weryfikacja wieku w internecie. Wykłócasz się z kimś na poważny temat, a to zwykły gimbus się okazuje. ()
Trzeba odseparować ziarno od plew.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Raczej to kwestia dostępności takich platform i codzienności ich używania. Jak sobie pomyślę jakie głupoty myślałem i gadałem w wieku < 20 lat, to cieszę się, że #!$%@?łem tylko ludzi wokół siebie, a nie zostawiałem ślad cyfrowy dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
dlatego jestem za weryfikacja wieku w internecie. Wykłócasz się z kimś na poważny temat, a to zwykły gimbus się okazuje. ()

Trzeba odseparować ziarno od plew.


@matti-nn: to samo. Najlepsze jak się wykłócałeś się z kimś w temacie inwestycji / biznesu / kryptowalut / gpw / nieruchomości , a to się okazuje kvrwa szczoch 20-23 letni co w życiu 10 koła w ręce nie miał to ręcę
  • Odpowiedz
  • 20
Raczej to kwestia dostępności takich platform i codzienności ich używania. Jak sobie pomyślę jakie głupoty myślałem i gadałem w wieku < 20 lat, to cieszę się, że #!$%@?łem tylko ludzi wokół siebie, a nie zostawiałem ślad cyfrowy dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@slawek887: ja kiedyś czytałem swoje posty na takim forum insomnia sprzed 10-12 lat to bez kitu sam bym sobie wpyerdol spuścił jakbym się spotkał
  • Odpowiedz
Jak mam traktować poważnie słowa kogoś, kto jest kvrwa młodszy niż film Shrek xD?


@LezliNilsen: przez 30 lat nie nauczyłeś się, że nie ważne kto mówi, a ważne co mówi? xD
  • Odpowiedz