Wpis z mikrobloga

@cbool22: wczoraj trochę z lenistwa i trochę z potrzeby chwili po dłuższej przerwie odwiedziłem ten burdel nazywany przez niektórych sklepem. Był wieczór a na sklepie #!$%@? kilkanaście palet na alejkach, a dostawy raczej rano przyjeżdzają wiec musiały tak stać cały dzień. Oczywiście jedna kasa i zajebiscie długa kolejka, a na sklepie nie widziałem nikogo innego z obsługi. Ludzie sami sobie to robicie. Jeśli macie wybór to polecam omijać ten syf szerokim
  • Odpowiedz
@cbool22:

Ustawa z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług

Art. 5. W przypadku rozbieżności lub wątpliwości co do ceny za oferowany towar lub usługę konsument ma prawo do żądania sprzedaży towaru lub usługi po cenie dla niego najkorzystniejszej.
  • Odpowiedz
  • 4
@cbool22

Która cena obowiązuje?


Obowiązują chyba 3 ceny jednoczenie

1. Regularna 2,89 zł

2. Promocja 1,89 przy zakupie 2x6 PAK z kartą MB, maks 4x6 pak

3. Promocja 1,79 przy zakupie 2x6 PAK bez kart MB, maks 24 sztuki (to też 4x6 PAK więc nie wiem czemu inaczej napisane)

Na samym dole jest jeszcze przekreślona cena z ostatnich 30 dni jeśli dobrze widzę to niższa niż na obu promocjach bo 1,69 zł
  • Odpowiedz
@Ommadawn: to jeszcze (mały ale zawsze) sens, gdy chcesz kupić 8 zgrzewki, gdyż pierwsze 4 wejdą w regularnej promocji, a pozostałe 4 z kartą biedronka trochę drożej. Powyżej tego płacisz jak za sztukę.
  • Odpowiedz
@cbool22: Korzystniejsza dla klienta tylko będziesz musiał to przypomnieć kierownikowi sklepu pokazując palcem kartkę naklejona przy kasach w ramach kary nałożonej przez UOKiK.
  • Odpowiedz