Wpis z mikrobloga

#mecz #!$%@? jestem kibicem Realu od 15 lat i naprawdę mi wstyd jak patrzę na to co ten siwy bajerant reprezentuje z tą drużyną. No ja #!$%@? na to się nie da patrzeć. Fartowna bramka i nieudolne murowanie bramki. Filozofia Mourinho i aktualnie Simeone choć Atleti potrafi grać w piłkę jeśli chce. A real? Naprawdę to boli #!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
@kasieek1111: Trzeba liczyć na to, że leverkusenowy bajerant przejmie pałeczkę, ale kto wie czy tak zrobi jak w następnym sezonie np kompletnie by zdominował np w LM i raz jeszcze w Bundeslidze.
  • Odpowiedz
  • 0
@nomysza6666: #!$%@? dna Barcelony. Ale kiedy wygrywali za zidane 3xLM to mieli to coś. Potrafili siąść na rywalu, wyczekac go i dobić. A teraz #!$%@? to oczy krwawia. Ronaldo w tej drużynie robił swoje i nie oszukujmy się ma zawodnika który by o godnie zastąpił
  • Odpowiedz
  • 1
@xz2580: dokładnie. A teraz patrzysz na to i nie wiem co powiedzieć. Po prostu nie zaslugujemy na 1/2. Całą druga połowa to obrona Częstochowy. Inter też za Mou robił to samo z Barca kiedy grali w 10 ale w przeciwieństwie do Realu to bronili bardzo dobrze bo schowali tiki take Barcy do kieszeni wtedy. Jedyne co mogli do bezproduktywnie podawać w wszerz boiska i tyle
  • Odpowiedz