Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie,

Potrzebuje porady, bo nie wiem czy dobrze myślę. Jestem klientem UPC od lat, od niedawna PLAY ( ze względu na wykupienie przez firmę PLAY, koszt mi wzrósł o 3 zł tak btw). Od wielu lat mam pakiet internetu, który zakupiłem za 50zł (300 Mbs). Nie oglądałem telewizji od lat więc nie brałem jej pod uwagę w czasie zawierania umowy. Jakiś rok temu kupując nowy telewizor zaciągnąłem kanały podstawowe, które są w telewizji naziemnej. Ostatnio stwierdziłem, że podkręcę prędkość Internetu i dokupię podstawowy pakiet kanału TV. Patrząc na rozpiskę rachunku dowiedziałem się, że płacę 30zł za podstawowy pakiet telewizji, którego nigdy nie wykupiłem O.O. Nie posiadam żadnego dekodera, jedynie router. Kanały zawarte w pakiecie "Start" to są kanały naziemne:

"Ogólne TVP 1 HD HD TVP 2 HD HD Polsat HD HD TVN HD HD TV4 HD HD PULS 2 HD HD TV6 HD HD TV Puls HD HD WP HD HD Zoom TV HD Tele 5 HD TTV HD TVN 7 HD Tematyczne TVP 3 Galeria TV HD Stopklatka H"

Nie chce iść i kręcić imby, jednak uważam, że coś jest nietak. Czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć czy wynika to z mojej niewiedzy czy jednak firma PLAY aktualnie robi w mnie w ch***?

#play #upc #internet #telewizja #pomocy
kaelmichael - Drogi Wykopie,

Potrzebuje porady, bo nie wiem czy dobrze myślę. Jestem...

źródło: pakiet

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kaelmichael też mnie to wkurzało, skoro tv jest gratis to nie powinna stanowić ponad połowy rachunku
No i kiepsko to wychodzi gdy np. odliczasz internet
Na szczęście nie jestem już ich klientem
  • Odpowiedz
@kaelmichael: Ważne, że suma się zgadza - przecież nie miałbyś internetu za 24zł nawet bez tej telewizji.
A myk polega na tym, że internet jest opodatkowany 23%, a telewizja 7%.
Matematykę zostawiam Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz