Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@simirgone smakuje jak sałatka jeżynowa bez jeżyn, którą możesz jeść cały rok. Fenomenalne, nie mogę przestać wpierniczac. Holenderski oudekass jednak wyżej, ale holy shit, precle + fleischsalat mi imponują
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl tego jeszcze nie jadł, jutro na robocie stestujemy, brzmi apetycznie, a po mieszkaniu w UK ziemniaki z octem to nic nowego, ba, aż ślinka pociekła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochamZyc: no to jakis szwabski specjał (w sensie schwäbisch, nie ze "niemieckie"), kartofle z octem i cebulą - ale ja osobiscie nie trawie octu w zadnej postaci to mi to po prostu nie ma prawa smakować.

ogarnij sobie fleischkäsebrötchen jak masz gdzies globusa albo inne miejsce ktore serwuje ten specjał, jak pierwszy raz mi narzeczona kiedys przywiozla z zakupow to myslalem ze to kiepski trolling a to niemieckie high culture cuisine.
Strahl - @kochamZyc: no to jakis szwabski specjał (w sensie schwäbisch, nie ze "niemi...

źródło: EM54QJLWoAANhYf

Pobierz
  • Odpowiedz
to jest abominacja której do dzisiaj nie ogarniam - jedzenie kartofli z octem przekracza moje granice pojmowania.


@Strahl: ale jadłeś i nie smakowało, czy tak zakładasz z góry? bo ja kiedyś też tak myślałem aż w końcu spróbowałem w szwabskiej restauracji i było pyszne
  • Odpowiedz