Wpis z mikrobloga

@chigcht: nie ma takiej opcji oddania dziecka z powrotem. Chociaż jakby pokombinować, to by można załatwić, że odbiorą dziecko. To ciekawa sytuacja w sumie.
No i inny przypadek, jak mam 3 dzieci i wezmę ten kredyt, a dwa dni później spotkam na drodze jakiegoś Sebastiana M. i mi się rodzina pomniejszy, to co wtedy?
@chigcht: nie wiem jak z dziećmi jest akurat, ale z psami można robić fajny myk. Jak przychodzi sezon ciepły, to trzeba adoptować jakiegoś biednego psiaka ze schroniska. Później można wychodzić na przyjemne częste spacery, bawić się z nim i przy okazji poznawać inne osoby z psami. Świetny czas. Jak przychodzi zima jednak, to spacery przestają być przyjemne, więc należy oddać psa do schroniska. W kolejnym roku powtarza się procedurę. Fajna sprawa,
Co jeśli ktoś adoptowałby dziecko (nie mówię o sobie) i wziął ten bk0% na lepszych warunkach?

Czy jakbym oddał po pewnym czasie dziecko z powrotem do domu dziecka to warunki kredytu uległyby zmianie?


@chigcht: Projekt ustawy nie przewiduje pogorszenia warunków kredytu w przypadku zmiany liczby dzieci w gospodarstwie domowym.