Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: nie marudź. Szukaj aż znajdziesz jakiegoś przytulnego korpo, gdzie task dodania ikonki wycenia się na 4-6h i nikt się tym nie przejmuje.

W takim kołowrotku gdzie jest pogoń za terminami to za żadne pieniądze bym nie pracował. To nie są warunki do twórczej inżynierskiej pracy tylko jakieś pieprzone kołchozy, gdzie po roku jesteś wypalony i nic ci się nie chce.
@LezliNilsen

przytulnego korpo, gdzie task dodania ikonki wycenia się na 4-6h i nikt się tym nie przejmuje


Było podobnie u mnie przez jakiś czas ale weszła redukcja pracowników.

Mam wrażenie że przez kryzys będzie coraz mniej takich sytuacji i właśnie osoby które nie #!$%@?ą jak chomiki w kołowrotku będą wyłapywane i redukowane. Tak to wygląda teraz u mnie
Mam wrażenie że przez kryzys będzie coraz mniej takich sytuacji i właśnie osoby które nie #!$%@?ą jak chomiki w kołowrotku będą wyłapywane i redukowane. Tak to wygląda teraz u mnie


@przegrywam_przez_miasto: nie daj się w to wciągnąć. Wyceniaj taski tak jak czujesz, z dużym marginesem bezpieczeństwa. Dopóki nikt się wprost nie zesra, że to za długo na ten task to wyciskaj czasu ile możesz. W przeciwnym razem coraz bardziej będą dokręcać