Wpis z mikrobloga

@Adamfabiarz: @NdFeB:
Mnie pierwsza część nie porwała specjalnie takie 5.5/10 dałem, "może być", już lepiej mi się podobał film Oxygen (2021) który oglądałem zaraz po tym, a jak wziąłem się nie dawno za dwójkę Diuny to po 20 minutach wyłączyłem, nie to że było złe, po prostu nudziłem się i mnie nie zaciekawiło. przerwałem aby coś tam zrobić w domu i nie włączyłem ponownie. może kiedyś obejrzę.

Wiele lat temu
@r5678: O Oxygen słyszałem, ale jakoś średnio mnie interesują klaustrofobiczne filmy z 1 bohaterem i nie zdecydowałem się mimo jeden z top najładniejszych aktorek.

Natomiast fabuła Duny dla mnie bardzo ciekawa; do tego w pewnym sensie mogę identyfikować się z głównym bohaterem. A ładnych aktorek nie zabrakło ʕʔ
@Adamfabiarz: jak zacząłem oglądać dwójkę to kompletnie nie wiedziałem o co chodzi stąd po części było to przyczyną że mnie nie wciągnęło, a z tego co zapamiętałem diunę 1, to odebrałem to jako wstęp do serialu bardziej niż film.
A nie należę do ludzi którzy będą odświeżać serial czy film przed kolejną częścią. w serialach to w gestii twórców jest zrobić, previously on.... a że im się nie chce no to