Wpis z mikrobloga

Mniej więcej dwa tygodnie temu wróciłem do Polski prawie po dekadzie na #emigracja

To pierwsze zdjęcie które zrobiłem zaraz po przekroczeniu granicy, jest dla mnie trochę symboliczne i uznałem że chce się nim z wami podzielić

Nie wszystko potoczyło się zgodne z planem. Potoczyło się dużo lepiej niż zakładałem zarówno na gruncie zawodowym jak i osobistym. Czy będę żałował za pół roku? Nie sądzę. Jak na razie każdy dzień jest lepszy niż poprzedni. Zwiedzam, rozwijam się, czuję że żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś jest z #krakow to zapraszam na jakieś #wykopiwo albo #silownia bo mi przez lata się trochę znajomości wykruszyły xD

Trochę #przemyslenia #chwaleaie
Atreyu - Mniej więcej dwa tygodnie temu wróciłem do Polski prawie po dekadzie na #emi...

źródło: 1000020367

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Atreyu: Dlaczemu wróciłeś? Jeśli szukasz kobiety, to w sumie zgadzałoby się to z trendem który zauważam w swoim gronie znajomych. Przyjechali jak mieli 20-25 lat, minęło 10 lat i przychodzi czas na ustatkowanie się. A za granicą jest z tym ciężko.
  • Odpowiedz
@Atreyu: dzisiaj się ucieka z Krakowa a nie wprowadza, to już nie jest ten Kraków co dawniej tylko globo homo wydmuszka, zwana drugim miastem sukcesu w tym kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@SUBAGAZI: w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@motoinzyniere: to akurat nigdy nie było problemem. Wczoraj usłyszałem (nie pierwszy raz zresztą) że mam fajną charyzmę, więc takie rzeczy same wychodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lardor: mam trochę ziemi na wsi, pod lasem, bezpośrednio nad rzeką, piękne miejsce. Jak będę potrzebował odpocząć od miasta to tam się wybuduje :D
  • Odpowiedz
@Atreyu: Fajnie, powodzenia! Czym się zajmowałeś i co planujesz robić po powrocie? Co Cię skłoniło do powrotu do Polski?
  • Odpowiedz