Wpis z mikrobloga

Romain Grosjean obchodzi dzisiaj swoje 38 urodziny.

Były kierowca Renault, Lotusa i Haasa. Dziesięciokrotny zdobywca podium w Formule 1, w IndyCar sześciokrotnie kończył wyścig w TOP3. Podczas Grand Prix Bahrajnu 2020 cudem uszedł życiem, po wypadku, w którym jego bolid został przepołowiony na dwie części i stanął w płomieniach.

#abcf1 - Tag o Formule 1 i historii motorsportu, zapraszam :)
#f1
jaxonxst - Romain Grosjean obchodzi dzisiaj swoje 38 urodziny.

Były kierowca Renault...

źródło: FQia2SsXoAAGoN4

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@jaxonxst:

Podczas Grand Prix Bahrajnu 2020 cudem uszedł życiem, po wypadku, w którym jego bolid został przepołowiony na dwie części i stanął w płomieniach.


() Matko, jakie to było grube - siedziałem przez te parę minut w szoku.
RitmoXL - @jaxonxst: 
  Podczas Grand Prix Bahrajnu 2020 cudem uszedł życiem, po wypa...
  • Odpowiedz
cudem uszedł życiem, po wypadku,


@jaxonxst: i wpieprzył się tam poniekąd na własne życzenie, bo próbował wyprzedzić kwiata w swoim nieudolnym stylu, nie zauważając że jeszcze go nie wyprzedził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Ciekawe jakie zmiany by wprowadzono w F1 i innych wyścigach gdyby wtedy nie udało mu się uciec? Inne barierki? Systemy gaśnicze w samochodach?
  • Odpowiedz
  • 3
@jaxonxst #!$%@? groszek ty gamoniu. W Lotusie robił cuda( albo ten bolid był tak zajebisty, nie licząc tego podium w 2015 a Kimi mimo że miał #!$%@? to nadrabiał swoim talentem) chłop miał odrobinę talentu który zmarnował na głupie stłuczki i przypalowe akcje.
A to jak przeżywałem #!$%@? w bandę w Bahrajnie to trudno opisać, już myślałem że po chłopie, i będzie kolejny Kubica lub Bianchi. Niech się wiedzie mu i liczę
  • Odpowiedz