Wpis z mikrobloga

@jabol6000:
Niby kolejny skręt w lewo, ale jednak. Sam nie oglądam, wolę indycar i też w pierwszym sezonie omijałem owale bo myślałem, że nudy, ale indy 500 skutecznie mnie oduczyło takiego myślenia.
Vinniczek - @jabol6000: 
Niby kolejny skręt w lewo, ale jednak. Sam nie oglądam, wolę...
  • Odpowiedz
@WatchYourBack nie ma znaczenia czy na zywo czy nie. jak bylem wkrecony w latach 90 to w radiu transmisji sluchalem z takimi emocjami, ze dzisiaj polacy chyba w pilke z brazylia musieliby wygrac zeby dorownac.
  • Odpowiedz
  • 4
@Pesa_elf @winsxspl @Don_Kichot
Ten wyścig powinien dostarczyć więcej emocji i bardziej cieszyć oko, jeśli nie, to pewnie i tak nic was do żużla nie przekona. Tak czy inaczej warto obejrzeć, nawet jeśli stwierdzicie "meh". Wyścig pokazuje co się dzieje, gdy w biegu spotyka się trzech wirtuozów speedwaya, trzech* mistrzów świata, *z czego jeden niedoszły niestety
https://youtu.be/JEkaNKVh9uw
  • Odpowiedz
  • 2
@Pesa_elf W ostatnich latach nawierzchnia i sposób przygotowania nieco ten tor zgasiły, ale w tamtym czasie jego geometria i nawierzchnia dawały nieograniczone możliwości jazdy i zdecydowanie więcej zależało od umiejętności zawodnika niż od samego sprzętu czy wyjścia spod taśmy. Zobaczymy jak będzie w tym roku z tym torem.
No i sam Darcy też był "something special" i wielka szkoda, że nie było mu dane jeździć dalej, można tylko gdybać jak wyglądałaby jego
  • Odpowiedz