Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie czy taka odległość gniazdek od tunelu będzie przeszkadzała np w tym że kable nie sięgną czy jest to ok? Odległość to jakieś 20-25 cm, nie wiem dlaczego aż takie odległości aż..

Przymknąłem na to oko bo mierzyłem, że szafka RTV i tak powinna to zasłonić ale teraz martwię się czy kable będą sięgać

Niestety zaczęli już robić gładzie więc nie wiem czy jest sens to ruszać

#remont #remontujzwykopem
Matodus - Jak sądzicie czy taka odległość gniazdek od tunelu będzie przeszkadzała np ...

źródło: 1000047577

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
Szybko wykuj gniazdka pod samym tunelem a serio to różnie bywa jak nie starczy to są przedłużacze takie wtyczkowe jaki problem
  • Odpowiedz
  • 0
@Smarek37: rozumiem zamysł że tam już było gniazdko dewelopera jedno(osadzona puszka) ale myślałem, że poszliby w prawo zamiast w lewo, no nic dopytam sobie

A myślicie że to dużo roboty z poprawianiem gładzi w tym miejscu potem jak takie gniazdko przeniosą?
  • Odpowiedz
@Matodus: poprawienie szpachli to nie problem jak pomieszczenie nie jest jeszcze wymalowane. Gorzej, jeżeli przewody trzeba przedłużyć, a na to wygląda, że idą od lewej strony. Chyba, że sobie zostawisz jedną puszkę i od nie połączysz dalej
  • Odpowiedz
@Matodus: jedno gniazdo powinno być u góry koło tunelu do tv bo maja krótkie przewody. Po drugie powinieneś już mieć szafkę żeby zobaczyć czy wszystko bedzie pasować, bo jak coś podłaczysz do tych gniazd szafka bedzie odstawać od ściany na grubośc wtyczki. Jak masz jakąs półkę albo wnękę w szafce to tam najlepiej wyciąć dziury i zrobić sobie miejsce na kable.
  • Odpowiedz