Wpis z mikrobloga

#pokazkota Troche pokazmorde xD Wielki to byl #!$%@?, tez sie felek nazywal. Byl to moj pierwszy kot, moi rodzice go przekarmiali co widac, zdechl jak mial 5-6 lat, padlo mu serduszko po spacerze. Teraz jak juz jestem dorosly, to wiem jak zadbac o kitka. Pamietam do dzisiaj ten dzien i jeszcze jak go probowalem reanimowac jako 10 latek. Byl takim zadziorem, ze na spacerze jak jakis pies podszedl to potrafil sie rzucic, ale mogl sobie pozwolic bo byl gitantyczny xD o ile pamietam wazyl 13 kg
Lujdziarski - #pokazkota Troche pokazmorde xD Wielki to byl #!$%@?, tez sie felek naz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@moniuszki Jeszcze jak, do 16-17 roku zycia wstydzilem sie dziewczyn, a jak mialem dziewczyne i szly moje chlopaki na osiedlu, to potrafilem puscic jej reke i isc kawalek od niej xD w domu uczuc z strony ojca nie bylo, i dla mnie uzucia byly oznaka slabosci, nawet do dzisiaj sa.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kinior: Spasiony był, wiecznie tylko jadł. Lubił mięsko, podroby ryby. Suchą karme w takich żółtych opakowaniach, nie pamiętam co to było whiskas czy kitekat. Tak naprawdę to rodzice zrobili mu krzywdę tym przekarmianiem, ale kto 20 lat temu wiedział jak dobrze odżywiać koty.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: mam kitałke, która jak szalona broni naszego podwórka i nas, a drobna jest. Robi za ochronę każdego z mojej rodziny, choć nikt jej tego nie uczył.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski nie wiem czy to ma jakiś związek ale najczęściej odważne kitku które nie boją się nawet psa są czarno-białe. U mnie też był taki kox tylko że mniejszy i też był czarno-biały
  • Odpowiedz