Wpis z mikrobloga

Cześć,
jako, że serwis toyoty mnie troche zrobił w kakao bo miałem mieć samochód sprawny w tym tygodniu (a jednak tak nie będzie) musze się rozejrzeć po wypożyczalniach bo w weekend jadę na wesele w miejsce, gdzie pociągi nie dojeżdżają.
Problem jest taki, że nigdy nie wypożyczałem auta i się troche obawiam, że będą chcieli potem mnie naciągać na jakieś kwoty za rzeczy których nie zrobiłem.
Znacie jakieś uczciwe wypożyczalnie z dobrym ubezpieczeniem w Gdańsku? Czas na jaki potrzebuje samochód to są niecałe 2 doby. :/
Ziomek z pracy polecał carrental bo mówił, że ubezpieczenie dodatkowe jest spoko, bo kiedyś ktoś zarysował mu auto na cyprze i najpierw go za to skasowali ale potem carrental mu to zwrócił.
#wypozyczalniasamochodow #carrental #gdansk #trojmiasto
  • 10
@toord: Ja polecam Car Net, brałem i mi szyba pękła - zero problemów, ubezpieczenie było pełne, na szyby, opony, wszystko, bez wkładu własnego. Oczywiście trzeba było je dokupić ale zdecydowanie zawsze warto.
@toord: A może po prostu Traficar? Łatwiej się nie da. Za ich podstawowe Clio/Sandero jest 69PLN/dobę + 1.09PLN/km, nie martwisz się o paliwo ani żadne dodatkowe ubezpieczenie. Wypożyczasz za pomocą aplikacji na telefon przy wsiadaniu.
@toord Ale tam właśnie masz pełne ubezpieczenie i nie martwisz się szkodami. O ile nie zrobiłeś ich umyślnie oraz nie jechałeś pod wpływem, bo wtedy oczywiście to nie obowiązuje.
  • 0
@selenita66: No właśnie ten zapis mi coś zapala lampkę nad głową

Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za kradzież pojazdu jak i za uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu na skutek wypadku lub kolizji. Brak odpowiedzialności użytkownika nie obejmuje przypadków:
uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu w razie naruszenia przepisów ruchu drogowego