Wpis z mikrobloga

Cześć, może ktoś będzie w stanie pomóc. Mam ekspres Delonghi Magnifica EVO. Od paru dni pojawia się błąd jak na zdjęciu. Jedyne co moge robić, to puszczać gorącą wodę przez te rurkę ze spieniaczem. Nic to jednak nie daje, mimo przepuszczenia kilku pełnych zbiorników wody. Jest szansa na jakąś domową naprawę, czy raczej serwis? Ekspres był odkamieniany niedawno, w sumie w momencie gdy ten bład pojawił się po raz pierwszy, to zrobilismy kolejne czyszczenie
#ekspresdokawy #delonghi
manamana90 - Cześć, może ktoś będzie w stanie pomóc. Mam ekspres Delonghi Magnifica E...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 4
@manamana90: mam identyczny - mniej więcej co dwa lub trzy odkamieniania trzeba było wymieniać przepływomierz. Znajomy z tym samym ekspresem, te same objawy, jak już wydał na naprawy około połowę wartości ekspresu to wyrzucił. Jak u mnie znowu #!$%@? się przepływomierz to pewnie zrobię to samo
@manamana90: oddaj na serwis (masz 2 lata gwarancji defaultowo i/lub 2 lata gwarancji liczone od ostatniej naprawy przez serwis)

Jak minęło to zacząłbym od rozebrania wszystkich ruchomych, brudzących się i zużywających elementów i przeczyszczenia.

Następnie zgodnie z instrukcją odkamienianie i wymiana filtra.

No i oczywiście skoreluj to z ikonkami błędów, co na ten temat mówi instrukcja.