Wpis z mikrobloga

@Chlopaki_z_dzialeczek: jestem przy oglądaniu gdzieś na etapie tej sceny z obrazka i mnie na razie tylko JEDNA rzecz #!$%@?ła. jak można nie móc wyjść z pancerza wspomaganego bez rdzenia fuzyjnego? NIKT mi nie wmówi że by to tak #!$%@? zaprojektowali że jak padnie akumulator to nie możesz jakoś awaryjnie się uwolnić. Reszta super. I mówię to jako prawilny fan który zaczynał od Fallout 1 w podstawówce.
  • Odpowiedz
  • 255
@biauekWladcaJajek weź pod uwagę, że Maximus to debil i żółtodziób, który nie miał jakiegokolwiek szkolenia z obsługi power armora, co nawet Cooper/Ghul zauważył. Może po prostu nie wiedzieć o awaryjnych funkcjach.
  • Odpowiedz
jestem przy oglądaniu gdzieś na etapie tej sceny z obrazka i mnie na razie tylko JEDNA rzecz #!$%@?ła. jak można nie móc wyjść z pancerza wspomaganego bez rdzenia fuzyjnego? NIKT mi nie wmówi że by to tak #!$%@? zaprojektowali że jak padnie akumulator to nie możesz jakoś awaryjnie się uwolnić. Reszta super. I mówię to jako prawilny fan który zaczynał od Fallout 1 w podstawówce.


@biauekWladcaJajek: pamiętaj, że mówisz o urządzeniu
  • Odpowiedz
  • 2
Ja wiem, że to adaptacja i świat wykreowany różni się politycznie od tego z gier ale zniszczenie NCR jakoś mi tak nie pasuje
  • Odpowiedz
pamiętaj, że mówisz o urządzeniu bojowym, które zostało przez kogoś zaprojektowane tak, że główne źródło zasilania jest odsłonięte na plecach i wystarczy podejść z tyłu i je wyciągnąć, by unieruchomić tę maszynę śmierci.


@missioncritical: To jest zbroja bitewna zrobiona dla tradycyjnych konfliktów #!$%@? z Ruskimi. Tam raczej nikt w close bombat nie walczy więc scenariusz w którym ktoś zachodzi cie od tyłu odpada. Poza tym miało być tanie i masowe. Doktryna
  • Odpowiedz