Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że kobiety preferują ogólnie wysokich, ale te preferencje potrafią się w pewnym stopniu różnić w sensie jedne chcą wysokich inne bardzo wysokich... Czy są badania na temat tego jak wzrost dziewczyny wpływa na jej preferencje odnośnie wzrostu chłopaka? W sensie jakiego chłopaka najczęściej chce dziewczyna niska jakiego wysoka itp.? Bo tak na logikę to im wyższa tym chyba jeszcze wyższych chłopaków preferuje.
#blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo w sensie chlopak 170-180 cm większe ma szanse u dziewczyny mającej 170 cm wzrostu niż takiej co ma 160 cm? Podrzucisz to badanie? Bo dość zaskakujący wniosek.
No chyba, że liczą, że przy wysokim klękać nie będzie trzeba jeśli sama jest niska. xd
  • Odpowiedz
@Kamil___: Ogólny wniosek jest taki, że masz byc WYSOKIM FACETEM, a nie wyższy od partnerki czyli niezależnie od tego czy dziewczyna ma 160cm czy 175cm każda najchętniej weźmie takiego 190+.
  • Odpowiedz
@Kamil___: mając 175 łatwiej ci będzie się złapać z typiarą o twoim wzroście niż taką 160.
Wiadomo, że obie mają mokro do wzrostaków, ale jeśli zakładamy, że obu się tak samo podobasz to 175ka jako, że nie ma kompleksów będzie bardziej skłonna się związać niż ta 160, która jednak nie chciałaby, żeby jej dzieci były niskie więc będzie sobie szukała wysokiego chłopa - im wyższego, tym lepiej - natura.
Ja sam
  • Odpowiedz
@Kamil___: Tutaj na czerwono zaznaczyłem (pi razy drzwi) linie równowagi. Generalnie widać, że

1) Przeciętny facet chcę przeciętną kobietę
2) Niscy mężczyźni chcą kobiety relatywnie lekko wyższe
3) Wysocy mężczyźni chcą kobiety relatywnie lekko niższe
4) Niskie kobiety chcą znacząco wyższych mężczyzn
5) Im wyższa kobieta tym relatywnie niższego mężczyznę chce
6) Kobiety poniżej 160cm wzrostu nie biorą nawet pod uwagę związku z mężczyzną o równoważnym wzroście
7) Tylko kobiety powyżej
CowiekDebil - @Kamil___: Tutaj na czerwono zaznaczyłem (pi razy drzwi) linie równowag...

źródło: wzrost_wykres2

Pobierz
  • Odpowiedz