Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam juz swoje lata, niejedno w zyciu widzialem ale to co napatrzylem sie na baby jak sie zachowuja kiedy nie ma meza w poblizu to masakra. pracowalem w branzy eventowo rozrywkowej, obslugiwalismy spotkania biznesowe, eventy, spotkania integracyjne itp. głównie duze firmy ale bywaly mniejsze. panie z biur, urzedow itp. historii mnostwo, wiekszosc konczyla sie podobnie. oczywiscie eventy to tylko wymowka, w wiekszosci przypadkow chodzilo o to zeby dobrze sie nabombic i wyszalec przy muzyczce wieczorem. za dnia dystyngowane panie bizneswoman, pelne ę ą a wieczorem i nocy hamulce puszczaly. przykro sie na to patrzylo bo puszczajace sie babska z pierwszym lepszym facetem. glownie babki zamężne, po 30, 40 z dziećmi w domu i mezem ktory czekal na powrót swojej bysnezłowem :)

przez pewien czas tłumaczyłem to zmianami kultorowymi, netflixami i filmami typu 50 twarzy greja itp ale starszy gosc ktory ze mną pracował mowił ze tak było odkąd pamięta, czasy sie zmieniają a natura bab nie - dosłownie jak spuszczone ze smyczy. ine wiem jak musieli czuc sie ich mezowie ktorzy niczego nie swiadomi odbierali te babki po powrocie z autokaru, myslac ze dobrz sie bawilai odpoczela. gdyby moja zona wywinela mi choc w 1/10 taki numer jak tam co widzialem - jej rzeczy bylyby momentalnie za drzwiami. kolesie an tych imprezach nie lepsi - bo biora sie za mezatki ale w moich obserwacji to 80% inicjowane bylo przez kobiety. pojawiala sie tez swoista rywalizacja o samców. podobny mechanizm jest obserwowany w uzdrowiskach dla starszych ludzi, gdzie sa potancówki - ale tam juz nie te lata i nie te mozliwosci.

przykro naprawde sie patrzylo na to, przykładna żona, która przysiegala wiernosc, po kilku drinkach oddaje sie w calosci przypadkowemu typkowi, zrylo mi to beret mocno. ja idealista, wychowany na micie wiernej polki matki... #kobiety #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

kolesie an tych imprezach nie lepsi - bo biora sie za mezatki ale w moich obserwacji to 80% inicjowane bylo przez kobiety

To załóż okulary i przestań pisać takie pierdoły, co możesz przegadać ze swoją małżonką i modlić się żeby takich numerów Ci nie strzeliła
  • Odpowiedz
Zdrada powinna się spotykać ze skrajnym ostracyzmem i to wobec obu osób, czyli zdradzającego i osoby, z którą zdradza.
Formalnie karać się za to nie da, chociaż w zasadzie jest to złamanie zawartej umowy, ale kompletne wykluczenie z każdego towarzystwa może by kogoś czegoś nauczyło.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: stary to się dzieje odkąd wynaleziono muzykę i alkohol, jak pracowałem na budowach, poznałem na jednej z nich jednego starszego majstra, w trakcie przerw opowiadał nam historyjki ze swojego życia, jego czasy młodości to były końcówka lat 60 i początek lat 70 czyli głęboki PRL, opowiadał nam, że wtedy razem z kolegami z wioski założyli kapelę i grali na różnych imprezach, weselach, na różnych wiejskich świętach. Raz nam opowiedział historię
  • Odpowiedz
To załóż okulary i przestań pisać takie pierdoły, co możesz przegadać ze swoją małżonką i modlić się żeby takich numerów Ci nie strzeliła


@kabotyno: haha i każda jedna laska co się puściła myślisz, że nie miała przegadane ze swoim kukoldem tego tematu?

Z babą (i z ludźmi generalnie) zawsze gadka musi być prosta - jak partner wie, że leci za drzwi jeśli druga strona wykryje jakąś zdradę to większe prawdopodobieństwo że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytanie główne: skąd taki random jak ty wiedział która akurat jest mężatką i czy ten facet który je odbiera akurat był ich mężem, a nie np. bratem? bo nie wydaje mi się żeby gość który był zarobiony pracą miał czas na takie szczegółowe analizowanie kto gdzie z kim.
  • Odpowiedz