Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiegoś smartwatcha? Głównie zależy mi na pomiarach zdrowotnych (zwłaszcza snu) i rzeczy typu zliczanie kroków/wyświetlanie powiadomień z telefonu itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Płatności zbliżeniowe czy dzwonienie mnie za bardzo nie interesuje i może tego nie być (a nawet lepiej, żeby nie było bo wtedy pewnie cena korzystniejsza).

Najpierw wpadł mi w oko amazfit GTR mini. Wizualnie mi się podoba, ale podobno pomiary kiepskiej jakości. Z tego co czytałem to polecane są Fitbity i Xiaomi Watch S3

Budżet generalnie nie gra roli, ale im taniej tym lepiej. Nie chce wydawać nie wiadomo jakich kwot, a bardziej złapać coś co ma dobry stosunek jakości do ceny.
A no i musi być kompatybilny z Applem.

#smartwatch #smartband #android #apple
  • 6
  • Odpowiedz
Budżet generalnie nie gra roli, ale im taniej tym lepiej. Nie chce wydawać nie wiadomo jakich kwot,


@Vane1905: No to się zdecyduj, czy gra, czy nie, bo to, co piszesz, to sprzeczność. Jeśli nie gra roli (bez znaczenia, ile wydasz), to IMO weź sobie japkowy zegarek, szczególnie jeśli masz już ajfona (ekosystem). Płatności zbliżeniowe, czy esim to jest dla mnie osobiście prawdziwy game changer, chociaż wcześniej też myślałem, że takie "wynalazki"
  • Odpowiedz
  • 2
@LoginZajetyPrzezKomornika: Może trochę źle się wyraziłem: Zależy mi najbardziej na pomiarach - jeśli sprzęt za 200zł daje losowe liczby, a ten za 1000 już bardziej sensowne to spoko może być. Natomiast nie chce dopłacać do "wynalazków", których wydaje mi się nie potrzebuje. Akurat narzeczona ma apple watcha i sama trochę żałuję wydania takiej kwoty, bo po prostu nie korzysta z tych wszystkich bajerów. Jedyne co mi się podoba to możliwość szybkiego
  • Odpowiedz