Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy w związku z sukcesem serialu dostaniemy za jakiś czas nowego Fallouta. Tak wiem, że Bethesda pracuje nad Falloutem 5, ale biorąc pod uwagę ich cykl wydawniczy to zobaczymy go dopiero pewnie w 2035. Skoro Microsoft ma prawa to nie sądzicie, że udostępni je jakiemuś innemu studiu? Wątpię żeby Microsoft pozwolił porzucić tą markę na tyle lat.
#fallout
  • 7
  • Odpowiedz
Wątpię żeby Microsoft pozwolił porzucić tą markę na tyle lat


@AntyKuc: M$ jest absolutnie upośledzony jeśli chodzi o zarządzanie xboxem, ale z drugiej strony Obsidian jest ich ( ͡º ͜ʖ͡º)
Inna sprawa że Obsidian to już nie to samo...
  • Odpowiedz
  • 0
@LeonL:

M$ jest absolutnie upośledzony jeśli chodzi o zarządzanie xboxem, ale z drugiej strony Obsidian jest ich ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja to bym zobaczył cokolwiek, nawet jakiś rimejk fallout 1 i 2, a tutaj ostatnia gra z serii to Fallout 76. Ktoś kto nie zna uniwersum i będzie chciał zagrać w Fallouta z dużym prawdopodobieństwem odpali właśnie 76 - za****sta reklama dla marki XD
  • Odpowiedz
@AntyKuc: bardziej niż kolejny upośledzony FPS próbujący być rpgiem - jak tes vi czy fallout 5 - bardziej interesuje mnie dokąd zmierza kanon skoro ludzkość po 200 latach dalej nie potrafi się zorganizować a zła korporacja dalej trzęsie zniszczonym światem jak atomowy Ghandi.

Grall Todda Howarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Niebobrawny: W New Vegas właśnie fajnie było czuć, że mimo postapo to ludzkość stara się jakoś organizować i odbudowywać. Przychodzi Todd i mówi, a chuy tam ro***bać New Vegas XD. Oni po prostu nie chcą pozwolić żeby to uniwersum poszło dalej, bo pancerze wspomagane, valut tec i krypty bardzo dobrze się sprzedają. Dosłownie tak samo jak Vault-Tec w serialu nie chce pozwolić żeby świat poszedł dalej bez nich i rozwala atomówkami
  • Odpowiedz
@AntyKuc: House jak inny drapieżny korporacjonizm niszczy świat bronią atomową, po czym ratuje go ale brakuje mu 24 godzin, więc próby wysłania człowieka w kosmos do kolonizacji innych planet odkłada w czasie mając świadomość że krypty to eksperyment, jednocześnie chroniąc ułamek starego świata w postaci stripu.

Pieniądze są najważniejsze więc zniszczomy świat w którym są one bezwartościowe, przy okazji go odbudowajac w stylu Enklawy z F2

Jednocześnie w 4 i chyba
Niebobrawny - @AntyKuc: House jak inny drapieżny korporacjonizm niszczy świat bronią ...
  • Odpowiedz
  • 0
Wirus fev oczywiście nie mial miejsca


@Niebobrawny: Niby miał miejsce, ale ja już się pogubiłem, bo za każdym razem jak Bethesda potrzebuje użyć supermutantów w jakiejś lokalizacji to nagle się okazuje, że była jakaś tajna jednostka West-Tek która miała dostęp do jakiejś odmiany FEV. Nie wiem dlaczego oni się tak uczepili tego FEV jakby nie można było stworzyć czegoś nowego, czego zasady nie są jasno określone w lore.
  • Odpowiedz