Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: a jakbym ci napisał że możesz skasować 12 punktów karnych/rok to byś zrozumiał że po roku ci wrócą? Czy że w ciągu roku możesz tyle skasować na stałe?
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: @Tony47 k#rwa zwykle zabawne nieporozumienie ale wykopki, zamiast prychnac nad kawa i lecieć dalej, muszą analizować kto co jak napisał, kogo to była wina, czy winny miał prawo to tak zrozumieć/napisać i dokonać rozbioru logicznego zdania zgodnie ze słownikiem języka polskiego w niezmienionej formie z roku...

XD
  • Odpowiedz
a jakbym ci napisał że możesz skasować 12 punktów karnych/rok to byś zrozumiał że po roku ci wrócą? Czy że w ciągu roku możesz tyle skasować na stałe?


@Tony47: wydaje mi się, ze jesteś ułomny z logiki.
Na rok, to na rok.
Wg twojej kalekiej logiki, którą próbujesz tu zastosować te 12 punktów już nigdy nie mogłoby się pojawić na twoim koncie i licznik startowałby dopiero od wykroczenia za 13 punktów.
  • Odpowiedz
@vostok: o czym ty bredzisz teraz człowieku xDDDDD
O ile zrozumiałem wypowiedź z 1 zdjęcia bez żadnego problemu tak twoich wypocin za uja nie da się zrozumieć
  • Odpowiedz
@chodznapole: To jest taki rak z utylizacją opon że szkoda gadać.. ja bez skrupułów wyrzucam na śmietnik pod blokiem i będę tak robił dalej.
Za śmieci płaci się tyle, że powinni w tej cenie odbierać zużyte pręty paliwowe z elektrowni atomowych. I ja może jeszcze mam gdzieś jechać tracić na paliwo aby je oddać gdzie mi powiedzą że nie przyjmą.. przepisy że na pszoku muszą przyjąć przepisami, praktyka to co innego.
  • Odpowiedz
napisał że możesz oddać na rok czasu czyli w okresie 365 dni 8 opon


@Tony47: pogrążasz się :D Z tego co napisałeś wprost wynika, że po roku musi przyjechać odebrać te opony (maks 8 sztuk) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejna osoba tłumaczy ci, że Daniel napisał nieprecyzyjnie, a ty dalej swoje.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: @Tony47 k#rwa zwykle zabawne nieporozumienie ale wykopki, zamiast prychnac nad kawa i lecieć dalej, muszą analizować kto co jak napisał, kogo to była wina, czy winny miał prawo to tak zrozumieć/napisać i dokonać rozbioru logicznego zdania zgodnie ze słownikiem języka polskiego w niezmienionej formie z roku...


@conamirko: k#rwa, zwykła zabawna przypychanka słowna między wykopkami, a wykopek zamiast prychnąć nad kawą i lecieć dalej, to musi się przyczepić

  • Odpowiedz