Wpis z mikrobloga

@missioncritical: "próbujesz swoich sił na mirko jak widzę. No napisz coś o szprycach albo covidianach albo najlepiej o 5G lub płaskiej ziemi ()."

Może też coś dodać o pięciu dawkach dwudawkowego preparatu, szczepieniu ozdrowieńców, mordercach babci i o armagedonie dla niezaszczepionych.
To były fantastyczne teorie od najlepszych, telewizyjnych ekspertów.
Ciebie też zapewne mocno bawiły, prawda?
Może też coś dodać o pięciu dawkach dwudawkowego preparatu, szczepieniu ozdrowieńców, mordercach babci i o armagedonie dla niezaszczepionych.

To były fantastyczne teorie od najlepszych, telewizyjnych ekspertów.

Ciebie też zapewne mocno bawiły, prawda?


@velmar: oooo! Świetnie! Następny się oznaczył. Dawaj coś jeszcze. Ziemia spłaszczona czy nie? Mikrofalówkę w klatce Faradaya trzymasz? No podziel się czymś jeszcze ().
@missioncritical: oooo! Świetnie! Następny się oznaczył. Dawaj coś jeszcze. Ziemia spłaszczona czy nie? Mikrofalówkę w klatce Faradaya trzymasz? No podziel się czymś jeszcze ().

Nie doczytałeś mojego posta czy celowo zignorowałeś?
Też wymieniłem ciekawe i śmieszne teorie, które pewnie dla ciebie śmieszne nie były, bo je mówili w telewizorze. W TELEWIZORZE!

A więc jeszcze raz:

Może też coś dodać o pięciu dawkach dwudawkowego preparatu,
@EkspertEkspertow: Jaki research robiłeś na ten temat? Ten facebookowy siedząc na kiblu?

Pytasz o to:
- pięć dawek dwudawkowego preparatu,
- szczepieniu ozdrowieńców,
- mordercach babci,
- armagedon dla niezaszczepionych
?
Te tematy nam podawali z telewizora jako prawdy objawione i nie podlegające dyskusji.
Każdy research i wątpliwości były nazywane "antyszczepem, ruską onucą i płaskoziemcą".
Tylko wiara w naukę miała rację bytu.
A ty to "wyznawca wiary z TV" czy próbowałeś
@velmar: Ja po prostu słucham ludzi mądrzejszych od siebie. TV nie oglądam. Mam w znajomych i rodzinie lekarzy, farmaceutów i nie tylko. Rozumiem, że masz wykształcenie medyczne ze specjalizacją w immunologii albo chociaż pochodne?

A no tak zapomniałem. Wszyscy lekarze zostali przekupieni, spisek reptilian, sczypawki są nieprzebadane itd.

szuru-buru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EkspertEkspertow: Ja po prostu słucham ludzi mądrzejszych od siebie. TV nie oglądam. Mam w znajomych i rodzinie lekarzy, farmaceutów i nie tylko...

Kolejna ucieczka od sedna.

- pięć dawek dwudawkowego preparatu,
- szczepieniu ozdrowieńców,
- mordercach babci,
- armagedon dla niezaszczepionych

Powyższe przedstawiali lekarze i eksperci od covida.
Dlaczego tego nie skomentujesz? Zbyt śmieszne i niewiarygodne czy zwyczajnie ci to nie pasuje do propagandy o "wierze w naukę"?
Wybiórczo traktujesz opinie
@velmar: "Nie wrzucam żadnych swoich opinii. Podałem fakty powtarzane w TV, przez ekspertów."

Ale czemu nagle negujesz to, że jesteś szurem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co w ogóle w takim razie postujesz skoro Twoje argumenty były już wielokrotnie obalane przez ludzi mądrzejszych. Ja się tutaj dobrze bawię i tylko tyle, ale niech będzie.

- pięć dawek dwudawkowego preparatu,
- szczepieniu ozdrowieńców


Wystarczy mieć minimalną wiedzę na