Wpis z mikrobloga

[Jeśli nie podoba ci się treść na dole masz tagi do czarnolistowania]
Zacząłem (ponownie) doświadczenia z TGE, doszedłem do Advanced F10, efekt dość ciekawy i miałem różne wizje (niebo, pomarańczowe chmury a w nich coś na kształt tunelu), poczułem również bliskość istot emanujących miłością. Dość niezwykłe uczucie, ale mogą to być jedynie przewidzenia, nie wiem sam.
Zastanawiam się również nad rozpoczęciem Lucid Dreaming Series albo użyciu metod z TGE do WILDa, to by było dość ciekawe :D
#swiadomysen #swiadomesny #swiadomesnienie #sen #sny #oobe
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
Słuchaj tego nagrania. Ono tłumaczy zasadę działania. Earbuds mogą być ale lepsze są wokół uszne bo lepiej izolują od dźwięków otoczenia.


https://youtu.be/Pyqc-zRPhTc?si=4_93SCHoD2WWgNhT


@Dreampilot: Ja mam całe, zakrywające. Ale to niezwykłe, że Bob nawet po śmierci inspiruje ludzi do podróży astralnych

W płytszych fazach dźwięki z zewnątrz mogą mieć wpływ na ilość, jakość i zawartość LD. Mówiłem ci już, że mam szumy uszne i przez cała noc czegoś słucham. Może to mieć
  • Odpowiedz
@billuscher On wyznaczył cały nurt bardziej naukowego podejścia do tego tematu, na przykład zamiast nazywać podróże astralne "astral projection" to spopularyzował termin "out of the body experience".
  • Odpowiedz