Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki. Ogólnie jestem z dziewczyną prawie dwa lata. Na początku uprawialiśmy seks za każdym razem jak się widzieliśmy, fajnie. Teraz po ponad półtora roku robimy to raz na miesiąc, może dwa razy. Jak dobrze pamiętam to ostatni raz dwa tygodnie temu, a wcześniej jakoś w połowie marca. Trochę mi to doskwiera, bo mam duży popęd seksualny. Ona też wcześniej miała duży, ale jak zaczęła brać tabletki anty to stopniowo było coraz mniej. Czasem jest tak, że mnie nagrzeje wieczorem, wiadomo, że coś będzie się działo, ona idzie pod prysznic, ja czekam, ona wychodzi i mówi, że jej się już nie chce bo jest zmęczona ( ͡° ʖ̯ ͡°) kurde wiele razy było tak, że najpierw jej się chce, ale zanim do czegoś dojdzie to jej się już nie chce. Gadała mi, żebym sam wyszedł z inicjatywą, ale każda moja inicjatywa i tak nic nie daje, bo jej się nie chce. Nie mieszkamy razem, ale mamy gdzie to robić na spokojnie. Nie mogę jej naciskać, ma trochę traumę przez byłego, który po prostu sobie brał jak się jemu chciało, a ona nie chciała. Nie chce być jak on, ale nie mam pomysłu jak ją podejść, żeby było trochę inaczej niż jest do tej pory.
#zwiazek #rozowypasek #niebieskipasek #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
Teraz po ponad półtora roku robimy to raz na miesiąc, może dwa razy.


@mirko_anonim: jak małżeństwo pod 70-tkę

Nie mogę jej naciskać

Nie chce być jak on


i chodzisz z pełnymi jajami
znajdź normalną
@mirko_anonim Zalecam rozmowę z nią, aby wyrazić swoje uczucia i potrzeby w sposób delikatny i wrażliwy. Ważne jest, aby zrozumieć jej uczucia i traumę związaną z poprzednim związkiem. Wspólnie możecie szukać rozwiązań, które pomogą poprawić waszą intymność, być może warto też rozważyć wsparcie terapeutyczne.