Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Mnóstwo ukraińskich poborowych ginie zanim nawet ujrzy rosyjskiego żołnierza.

Dawniej rzeczywiście rosja dostawała srogo jednak im dłużej trwa wojna tym bardziej szala się przechylała.

Głównym powodem było to, że Rosja nie spodziewała się takiej pomocy z zachodu. Więc ukraina miała na start mnóstwo amunicji, dobrze wyszkoloną zawodową armie a Rosja wysyłała w sumie albo najemników albo mało wyszkolonych wsioków. Jednak im dalej w las tym bardziej Rosja się adaptowała do
  • Odpowiedz
@Lukardio: Nie, bo nikt mnie nie zmusi do walki po stronie agresora napadającego na inny kraj i mordującego cywilów - najwyżej pójdę siedzieć albo dostanę kulkę w łeb. Żołnierz ze zdjęcia też miał taki wybór i najwyraźniej wolał wspierać morderców niż ponieść konsekwencje odmowy. Niech ginie.
  • Odpowiedz
@Lukardio: mam nadzieję, że w tej wojnie zignie najwięcej Rosjan jak się da, cieszą mnie takie obrazki ruska błagającego o litość, mam nadzieję, że ten dron zrzucił na niego granat który urwał mu nogi
  • Odpowiedz
@kontrowersje:
https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie-raport-specjalny-defence24/hostomel-pamietam-tylko-ja-wywiad

To jest wywiad z osobą która brała udział na froncie. Polecam poczytać.

Możesz sobie wmawiac że oo Rosja upada, ukraina wygrywa, Hołownia osobiście przejechał do Rosji i kolanem dusi Putina tak samo jak Georga Floyda policjant dusił.
A potem będzie wielkie zdziwienie jak ukraina będzie w ruinie i #!$%@? wie czy nie będa polaków wysyłać, i też nie myśl że będziesz jak rambo #!$%@?ł ruskich, będziesz próbował desperacko odganiać
  • Odpowiedz
Jakim cudem?


@fhgd: Wystarczy, że po drugiej stronie poleci propaganda, że polacy to podludzie, że nie powinni żyć, tak jak obecnie jest u nas.
  • Odpowiedz