Wpis z mikrobloga

@imtoogoodlooking: Stary wszystko jest możliwe.Ciekawi mnie tylko jak do tego doszło,że masz takie odczucia? Ja nie jestem w związku i wiesz.Też jest smutno,a już nie jestem małolacik i to potrafi dobić,jak najbardziej.Ale czasem utwierdzam się w tym,że to jednak dobrze.Mogłem mieć żonę i dzieci już dawno,ale nie zdecydowałem się na to bo nie byłem pewny wtedy czy chcę tego akurat z tą osobą.A po tych latach okazuje się,że miałem rację i
  • Odpowiedz
@Vegasik69: nie doświadcze i to jest właśnie najgorsze.
A szczerze to myśle że nawet taki chłop żonaty co mu się średnio układa ma chociaż znajomych żeby nawet ja jakieś piwo pójść czy coś, albo jakąś rodzinę z którą może pogadać. Ja nie mam nikogo.
Bycie samotnym i uczucie samotności to 2 różne rzeczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Vegasik69: standartowo rodza sie dzieci, praca, obowiazki a facet schodzi na ostatni plan. Najgorsze jest to ze nawet jak otworzysz sie na ta druga osobe to i tak sie nic nie zmienia. Potem masz wrazenie ze jestes zbednym balastem a twoje odczucia staja sie tylko dodatkowym problemem
  • Odpowiedz
Bycie samotnym i uczucie samotności to 2 różne rzeczy ¯\(ツ)/


@dam2k01: No słuszna uwaga i widzisz jak fajnie to ująłeś :) Imho właśnie o to chodzi w tym poście.
  • Odpowiedz