Wpis z mikrobloga

@estand: Taaaa, specjalnie pół roku wcześniej wyprodukowali piwo po kosztach z bólem dupy bo ktoś sobie weźmie 4 gratis z kuponem..
A zakup spirytusu jest kompletnie nieopłacalny, lepiej zrobić fermentację z cukrem czy kukurydzą zamiast słodem.
  • Odpowiedz
nie powielaj tych fejków z dolewanym spirytusem, nawet zacier ze starych skarpet da te 5% alko.


@open_or_die: @estand Szczerze, to może wydawać się śmieszne natomiast również jestem zdania iż do niektórych piw dolewają ten spirytus (zwłaszcza tych mocnych). Bo niektóre centralnie mają posmak jak wóda.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Wiem, że wielcy ''miłośnicy piwa'' pewnie się zaraz oburza, aleee akurat z tym iż krafty walą spirytusem to jest prawda szczera bardzo często. Kupiłem kiedyś tą zachwalaną przez wszystkich Pintę Atak Chmielu ona centralnie waliła spirytem jak te najtańsze piwa pokroju beczkowego wiśniowego mocnego.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 hahhaha miałem tak samo z atakiem chmielu, każdy zachwala że takie dobre, że taka mocniejsza perełka w smaku, a w rzeczywistości pić się tego nie da.
Ale pinta i tak nie dorasta do spirytusowych pięt piw funky fluid. Przy niektórych zostaje posmak kwasu żołądkowego.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Moim zdaniem oczywiście da się to pić jak najbardziej, ale nie jest to coś czego bym się spodziewał bo wychwalanym krafcie nazywanym klasykiem przez wiele osób. To takie piwo w którego cenie jesteś sobie w stanie często nawet 4-pak kupić na przykład perły chmielowej czy innego żywca mniej więcej.
  • Odpowiedz