Wpis z mikrobloga

i jeszcze do tego jest takie jedno homoniezdecydowane XD I TO JUŻ W PIERWSZYM ODCINKU!!!111


@OperatorHydrolokator: przez całe kilka minut, by nie być potem nawet wspominane przez, resztę odcinków poza kilkoma scenami w finale, które mogłoby być odegrane przez każdego (faceta, kobietę, geja...). To już nawet nie może być nieheteronormatywna osoba w roli czwartoplanowej bo to wciskanie woke?
  • Odpowiedz
@Niebadzksieciem: przykład z dupci - to są wytyczne aby był brunet w każdym filmie?

Nie kojarzę.

Ale kojarzę że wymuszają reprezentację mniejszości seksualnych, parytety kobiet i mniejszości rasowych.

I co mi przeszkadza? Nie czuję żebym musiał się komuś tłumaczyć - może mi przeszkadzać czy nie bo to zakazane?
  • Odpowiedz
@dr-proktor: nie jest to zakazane. Ale bawi mnie to. Takie straszne jest wymuszanie tej reprezentacji w postaci roli tak ważnej, że nawet nie pamiętam imienia tej postaci. Czy jakąkolwiek inna cecha poza tą tożsamością płciową w takiej postaci by ci przeszkadzała? Gdy postacie lgbt+ mają głowne role to złe bo to promowanie, gdy jest ich dużo to źle bo jest to promowanie, więc gdy jest jedna postać lgbt w nic nieznaczące
  • Odpowiedz
@Niebadzksieciem: Mnie z kolei bawi jak widzę pierwszy odcinek (obejrzałem 2 póki co) i widzę taką niewiadomoco postać. Jeżeli ten wątek zostanie skończony gdzie jest to faktycznie - można to "przeżyć".

Nie mniej zadaje sobie pytania - czy indianie są odpowiednio reprezentowani w tym filmie? Chociażby jako czwartoplanowa rola - fajnie byłoby ich zobaczyć. Meksykanina tez póki co nie widziałem.
Tak samo jak fajnie byłoby zobaczyć żyda albo katolika - chociażby
  • Odpowiedz
Mnie z kolei bawi jak widzę pierwszy odcinek (obejrzałem 2 póki co) i widzę taką niewiadomoco postać. Jeżeli ten wątek zostanie skończony gdzie jest to faktycznie - można to "przeżyć".


@dr-proktor: ta postać występuje jeszcze w jednym odcinku gdzie też ma chyba 2 czy 3 sceny.

Nie mniej zadaje sobie pytania - czy indianie są odpowiednio reprezentowani w tym filmie? Chociażby jako czwartoplanowa rola - fajnie byłoby ich zobaczyć. Meksykanina tez
  • Odpowiedz