Wpis z mikrobloga

  • 536
@noipmezc na lekcjach z języka często są poruszane takie tematy, że zaczynasz się zastanawiać czy Ty w ogóle żyjesz i korzystasz z tego świata xD
- jakie codzienne nawyki sprawiają, że zbliżasz się do upragnionego celu?
-opowiedz historię jak zająłeś wysokie miejsce w jakimś konkursie. Jaki to był konkurs? Czy konkurencja była duża?
- Wyraź swoją opinię na temat stref pieszych w dużych miastach? Czy powinno się je zwiększać czy zmniejszać?

I
  • Odpowiedz
na lekcjach z języka często są poruszane takie tematy, że zaczynasz się zastanawiać czy Ty w ogóle żyjesz i korzystasz z tego świata xD


@kaczoor: bo podręczniki pewnie inspirowane brytyjskim/amerykańskim/francuskim punktem widzenia gdzie amerykański oskarek czy inny tam brytyjski chav lata na ferie na majorke albo miami

Ale też mialem ostatnio taką rozkmine po obejrzeniu paru filmików babki co pływa sobie żaglówką po świecie, jakies wysypy salomona i inne cuda -
  • Odpowiedz
@Adolf_hit_her: @noipmezc też miałem z tym problem, aż jak miałem z 14 lat zdałem sobie sprawę że przecież nie musisz mówić prawdy. Przecież chodzi o to żebyś mówił po angielsku. Więc moich wspomnieniach wakacyjnych polowałem na słonie i nurkowałem koło Australii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noipmezc: przypomniała mi się moja pierwsza rozmowa o pracę, po studiach, gdzie wymagany był angielski. Rekruter mnie poprosił żebym po angielsku opowiedział o książce którą ostatnio czytałem, albo o swoim wczorajszym dniu. Ja z angielskiego ogólnie to jestem zajebisty i normalnie nie mam problemów, ale po ok , 2 minutach niezręcznej ciszy podczas której gorączkowo myślałem co powiedzieć, rekruter powiedział "ok, dziękuje". XD
  • Odpowiedz
@kaczoor Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiłeś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem. Zauważyłeś, że uszkodzone było łożysko tłoczne baryłkowe wachliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym. Chcesz zgłosić jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłeś urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu. #pdk
  • Odpowiedz
@noipmezc: Pamiętam do dziś z lekcji rosyjskiego:

Расскажи мне, как ты провел летние каникулы? Летние каникулы я провел с бабушкой в ​​деревне. Мы гуляли по лесу, собирали грибы и ягоды, купались в речке. А вечером мы сидели у костра, играли на гитаре и пели песни. Думаю, я очень хорошо провел летние каникулы.

Za każdym razem, co roku to samo się opowiadało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czytam ten wpis na lekcji Duńskiego z głupimi pytaniami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Sacron: tam po starcie trzecie pole na prawo to : "wracasz do polskiego więzienia wariacie".
  • Odpowiedz
@noipmezc: @Adolf_hit_her bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego... Xd

Gorzej jak byłeś w swojej dziurze i ktoś mógł zweryfikować Twoje historie xd lepiej jak byłeś w swojej dziurze i reszta klasy też, więc w sumie możesz opowiadać o tych samych #!$%@? co reszta xd
  • Odpowiedz
@Serzka: też jestem ciekaw.

Btw. na studiach miałem nauczycielkę która się wkurzała jak ściemniałem po angielsku mówiąc co robiłem wczoraj wieczorem np. Chciała żebym mówił prawdę wtf
  • Odpowiedz
- jakie codzienne nawyki sprawiają, że zbliżasz się do upragnionego celu?

-opowiedz historię jak zająłeś wysokie miejsce w jakimś konkursie. Jaki to był konkurs? Czy konkurencja była duża?

- Wyraź swoją opinię na temat stref pieszych w dużych miastach? Czy powinno się je zwiększać czy zmniejszać?


@kaczoor:
Panie, to jest pikuś. Lektor mojej koleżanki przebił wszystko:
"Jak myślicie, co robiłem wczoraj o 20?""
  • Odpowiedz