Wpis z mikrobloga

@kaczek93 Mam ten sam problem. Czekam na jeszcze jedną paczkę żeby doszła do Europy, jeśli będzie ten sam status to będę się skłaniać ku temu, że coś namieszali ze statusami. Poczekajmy tydzień, zobaczymy co to będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@elektryczny_mariusz @coolcool0010
W sumie to nie wiem, czy mam czekać na jakiś telefon czy co?
Inne rzeczy poprzechodziły normalnie.
Jedyne co mogło tam być "podejrzane" to dermastamp (taki stempel z igiełkami niby do pobudzania wzrostu włosów), ale z drugiej strony - kiedyś zamawiałem nóż i normlanie przyszedł xd
Najbardziej mi zależało na uchwytach do Switcha, więc jak tego nie dostanę, to trochę szkoda
  • Odpowiedz
@kaczek93 Moja która jest zatrzymana ma dokładnie kapturki na wentyle, klamry na linkę pod ramę rowerową, uszczelkę na sztycę, koszulkę rowerową oraz tackę na 10 jajek, więc nie wiem o co się oni dowalili. Same chińczyki, żadne podróby, a i tak zatrzymali. Jak w tym tygodniu nic się nie zmieni to paczka na straty. Trzeba będzie poczekać i zakładać spór jak tylko będzie możliwość. Ale co jest najlepsze, mam status dokładnie z
  • Odpowiedz
  • 0
@coolcool0010: Zobaczymy w tym tygodniu. Może nie były to kosmiczne pieniądze, ale trochę szkoda by było i tak.
W Twoim przypadku to tym bardziej brzmi jak jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@kaczek93 Na moje oko wygląda to tak, jakby wszystkie paczki zatrzymali w tej samej godzinie. Twoją, moją, pewnie jeszcze pełno innych. Czyli nie wygląda to na winę zawartości tylko na coś innego
  • Odpowiedz
@kaczek93 Także dopiero teraz trafi na celny i przyjdzie za kilka dni. Coś im się pomieszało ze statusami, albo kontener sprawdzali z jakiegoś powodu. Ale najważniejsze że przyjdzie, bo chyba przyjdzie :)
  • Odpowiedz