Wpis z mikrobloga

Tak się kończy wieczna hossa dzisiaj juz 14.30 - stock Carnival (to wpis sprzed tygodnia)
Zero znaków ostrzegawczych jest cacy tylko góra.Ignorancja to najgorsze co istnieje.Można pomyśleć co ja się typa uczepiłem, ale jak ktoś nie widzi czerwonych flag, nie czyta raportów spółki, bredzi o jakiś hossach i to na takich spółkach to ja sie pytam co on tu jeszcze robi ? PRZECIEŻ TYLKO NAGANIA NA COŚ CO NIE MA ABSOLUTNIE RACJI BYTU
To jest tylko i wyłącznie dawca kapitału, żeby jeszcze coś mądrego czasami napisał

Jak mówiłem że to mój kandydat do bankruta i aby nie dotykać a najlepiej shortować to kosztowało 17!!!! To zrzut z ostatnio dzisiaj znowu jazda w dół

#gielda
Questorius - Tak się kończy wieczna hossa dzisiaj juz 14.30 - stock Carnival (to wpis...

źródło: sraniek

Pobierz
  • 2
@Malyburtownik:
Wiem że czasami przesadzam i może mój język się nie podobać,a szczególnie moje poglądy polityczne, ale ja nie będę się z takimi cackał,tym bardziej że również się nieelegancko zachowują szczególnie sraniek, raz wyśmiał typa co zbierał na rower do dostał taka jazdę że dawno takiej nie widziałem, kanalia i ignorant