Wpis z mikrobloga

@Koziom: nihil novi sub sole, choć i tak widze róznice między "twój dziadek był z wermachtu" a "popiera cie barbara nowak".
A ten Gibała to faktycznie pisior?
  • Odpowiedz
  • 1
@Gours: Tylko, że widziałem też, że nieco manipulują w swoim przekazie xD Zgaduje, że Gibała nie chciał, żeby PiS go poparł, ale to nie zmienia faktu, że KO zachowuje się w pewnych momentach tej kampanii dość paranoicznie.
  • Odpowiedz
@Koziom: KO wie że może przegrać wybory w Krakowie, dlatego wytoczyli najgorsze metody, aby zdyskredytować Gibałę. W ogóle to sprawa jest dość ciekawa, bo "oficjalny" następca Majchrowskiego dostał 7% poparcia, tak mieszkańcy Krakowa są wdzięczni Majchrowskiemu. Sam prezydent Krakowa to już od dawna się układał z PO, można tu poczytać jak to nam wychodziło https://wykop.pl/wpis/75835327/obejrzelismy-filmik-na-ktorym-po-chwali-sie-uratow . Smaczku też dodaje fakt, że to Miszalski był na imprezie pożegnalnej prezydenta, sprytnie ukrywają że
  • Odpowiedz
@mac_mod: Miszalski po prostu twierdzi, że nie jest rewolucjonistą jak Gibała, ale też nie kontynuatorem. I słusznie, bo jednak polityka Majchrowskiego widocznie cieszyła się przez lata powodzeniem. Generalnie rewolucje prawie zawsze kończą się niepowodzeniem
  • Odpowiedz
bardzo dobrze robią. Trzeba pokazać ludziom, że PiS poparł Gibałę


@Gours: No i co jest w tym dobrego? xD Gibała to pajac, ale sranie żaren, bo pisiory go poparły na złość platfusom jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@Gours: wiesz, ja to dobrze pamiętam. Był wybór Majchrowski vs Wassermann, to mieszkańcy kopnęli PiS. Cofnijmy się jeszcze dalej, 2014 Majchrowski vs Lasota (PiS), mieszkańcy znów kopnęli PiS. No i tutaj pasuje się też cofnąć do 2010, Majchrowski wygrał z PiS I PO, w wyborach, ale od tego momentu widać w radzie, że PO zaprzyjaźnili się z Majchrowskim, bo obsiadli równo spółki miejskie.

Wniosek z tego taki, że wygrana z 2014
  • Odpowiedz
@mac_mod: dlatego napisałem, że w PIERWSZEJ turze zrobił 45%. W drugiej ponad 60%. Kto bronił wtedy głosować na Gibałę, który zgarnął 17%?
  • Odpowiedz
@Gours: jak sobie przypomnisz jak wyglądały sondaże w 2019, to zobaczysz że Wassermann była bardzo wysoko, Majchrowski wygrał tylko dlatego, że mieszkańcy nie chcieli aby PiS położył łapy na Krakowie.
Swoją drogą też ciekawe są informację czemu Mazur się wycofał, krążą tu po wykopie, a jego rezygnacja dała boosta do poparcia Miszalskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mac_mod: no dobra, ale nadal w tym pojedynku PiS-antypis postawili na Majchrowskiego, a nie Gibałę. Czyli poparcie jednak miał i tyle.

Pewnie wycofał się dlatego, bo zawarli deala w kwestii realizacji jego programu + może dostał wiceprezydenta + może jakaś kasa na jego uczelnię czy coś takiego
  • Odpowiedz
@Gours: Gibała i tak był wysoko, trzecie miejsce, a to też był 2018, gdzie była bardzo duża niechęć do PiSu. W mojej bańce ludzie wprost mówili, że głosowali na Majchrowskiego aby Pis nie wygrało.

Pewnie wycofał się dlatego, bo zawarli deala w kwestii realizacji jego programu + może dostał wiceprezydenta + może jakaś kasa na jego uczelnię czy coś takiego

W sondażach 3 osoba do stołka prezydenta...
mac_mod - @Gours: Gibała i tak był wysoko, trzecie miejsce, a to też był 2018, gdzie ...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@mac_mod: no tak, ale co sugerujesz w sprawie Mazura, bo ja nie widziałem żadnych plotek? Po prosfu stawiam, że dostał coś w zamian i tyle
  • Odpowiedz
@Gours: jak wygra Miszalski to zobaczymy, co mu obiecali, jak nie wygra to będzie zabawnie. A UEK nie jest jego własnością, to uczelnia państwowa.
  • Odpowiedz
@mac_mod: no to lepiej jak sypną kasę uczelni państwowej niż prywatnej xD

No to jest polityka, więc wiadomo, że coś w zamian dostał. Mazur i tak miał zerowe szanse. Ile by dostał? 10% raczej nie. Pewnie coś w okolicach Kuliga.
  • Odpowiedz