Wpis z mikrobloga

@Kopyto96 spokojnie... Za parę lat Gabrysie życie zweryfikuje. Mam 36 lat i już widziałem niejedną taką upadłą księżniczkę xD Ignorować, szukać wartościowych kobiet. A Gabrysie niech zdychaja na socjalu, będąc samotnymi matkami xD
  • Odpowiedz
Macie na nas pracować albo być singlami


Faceci: wybierają bycie singlami

Gabrysia w wieku 36 lat: pikaczu_fejs.jpg
  • Odpowiedz
  • 2
@Leniek: Z tego co mi wiadomo, Amerykanie to nie jest część cywilizacji łacińskiej, europejskiej.

Tak poza tym, to co mogę powiedzieć - to było dobre na tamte czasy. Moje babcie też nie pracowały. W XXI wieku nie sprawdziłoby się wcale, z różnych powodów, nawet niekoniecznie tylko ekonomicznych.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: No to skąd, skoro to takie dobre czasy, to oburzenie i jakieś piski o lewactwie kiedy (pewnie trol) na twitterze ktoś wyłożył fakty i to w konserwatywnym tonie?
  • Odpowiedz
  • 1
@Leniek: Napisałem, że to było dobre rozwiązanie na tamte czasy, a nie że to były dobre czasy, po drugie to post z facebooka, nie twittera, wiec idzie zweryfikować autentyczność profilu choćby na oko. Skąd oburzenie?

Bo jakbym powiedział jako 15 latek matce, że ma na mnie zap*erdalać, a ja będę żarł i biegał z kolegami po podwórku, to też miałbym rację, a dostałbym za takie coś w pysk

Poza tym, laska
  • Odpowiedz
@Kopyto96: No ale to przecież schizofrenia

reakcjoniści: źle się dzieje! trzeba wrócić do starych czasów

ktokolwiek: będę robić tak jak za starych czasów

tez reakcjoniści: o ty #!$%@? wściekła

Sugerujesz że za tych starych dobrych czasów zdrady nie występowały? Chyba musze Cię rozczarować...
  • Odpowiedz
  • 2
reakcjoniści: źle się dzieje! trzeba wrócić do starych czasów


@Leniek: Konserwatyzm zakłada zmiany natury ewolucyjnej, więc nie wiem do czego zmierzasz. Poczytaj trochę co pisał o tym Edmund Burke. Konserwatyzm jest świadom zmian, które następują w społeczeństwie, natomiast sprzeciwia się rewolucji i przy zmianach zakłada poszanowanie tradycyjnych wartości. Dlatego nie ma nic złego w tym, że kobieta pracuje i rodzice wychowują dziecko razem. Natomiast gdybyś przytoczył np adopcję przez pary tej
  • Odpowiedz
dzisiaj k*restwo jest zdecydowanie bardziej powszechne niż kiedyś.


@Kopyto96: Dzisiaj to tylko przestało być tematem tabu, tak samo jak i kiedys homoseksualizm był obecny na podobnym poziomie tylko albo si e o tym wcale nie mówiło, albo wręcz ukrywało

Konserwatyzm zakłada zmiany natury ewolucyjnej,


@Kopyto96: Przytoczyłem jeden konkretny nurt konserwatywny - reakcjonizm, który postuluje dokładnie to co nakresliłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Kopyto96: Dzisiaj to tylko przestało być tematem tabu, tak samo jak i kiedys homoseksualizm był obecny na podobnym poziomie tylko albo si e o tym wcale nie mówiło, albo wręcz ukrywało


@Leniek: Może i tym lepiej, wiadomo co tępić i nic nie jest sekretem :)

Dla mnie jakakolwiek zdrada, czy przyjaciela, czy kobiety, mężczyzny jest niewybaczalna. Jeśli ktoś to robi, jest moralnym zerem. Przede wszystkim krzywdzi mocno drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Leniek: Uważam, że kobiety zdradzały mniej, a wbrew pozorom może mężczyźni częściej, brało się to pewnie z przedmiotowego traktowania kobiet. Ale tutaj nie mówiłbym o latach 50, tylko raczej o innym wieku.

Natomiast tak czy siak, uważam że kobiety miały zdecydowanie więcej szacunku do siebie kiedyś niż obecnie i k*restwo nie było wcale tak powszechne. Owszem, kobiety zdradzały, ale w większości przypadków bynajmniej dlatego, że chciały mieć w sobie X qtasów
  • Odpowiedz