Wpis z mikrobloga

Prośba o pomoc #wykopefekt Zamówiłem w czwartek iPhone 14 za niecałe 3000zl bezpośrednio sprzedawcą był Amazon oraz wysyłał Amazon. Amazon.pl dziś przyszła paczka paczkomatem z telefonem. Pudełko nienaruszone mam zdjęcia przed otwarciem jak i po. Co mam #!$%@? zrobić??? Już poza smieszkami że to kara to niczemu winny nie jestem. #pytanie #pomocy #amazon #iphone #apple
kulukaj - Prośba o pomoc #wykopefekt Zamówiłem w czwartek iPhone 14 za niecałe 3000zl...

źródło: Screenshot_2024-04-12-13-27-41-122_com.miui.gallery

Pobierz
  • 15
@kulukaj to tak w skrócie, wątpię, aby plastelina ważyła tyle samo co iPhone, chyba że ktoś się postarał - Amazon waży każdą paczkę przed wysyłką - musisz opisać sytuację na supporcie i podpowiedzieć aby sprawdzili wagę. Ogólnie bez nagrywania odpakowania telefonu to tylko słowo przeciwko słowu. Wierzę, że uda się coś zdziałać
  • 0
@macieyy: nie no w szoku jestem nie wpadłem na to niedawno zamawiałem iPhone 13 i doszedł cały dla innej osoby na moim koncie. Nie wpadłem na to że może być tam plastelina. Waga paczki 0,38 na etykiecie. Tak to bym nagrywał