Wpis z mikrobloga

  • 3
@bekon74: cos mi sie wydaje ze nie bedzie juz kodow rabatowych jak każą sobie placic za korzystanie z innych form platnosci ktore caly czas byly darmowe
  • Odpowiedz
@turbine: i tak ich 15zl w tych czasach wiele nie daje przy wyzszej cenie knajpy, minimalnych zamowieniach po 50-80zl i dowozach po 10-15. XD A potrafia wyslac na maila kod 7zl. Z jednej rekordowej u mnie wychodzi chyba 30zl wiecej

Do tego rejony sa #!$%@?, i kilka knajp rzut beretem ktore dowoza przez swoja strone wywalaja mi blad lokalizacji na pyszne po przejsciu do podsumowania
  • Odpowiedz
@turbine: ta opłata za PayU to jest jakiś żart. Najlepsze że płatność kartą nie ma takiej opłaty, a nadal odbywa się przez PayU. Czyli koszty dla nich są takie same, możesz zapłacić taką samą metodą, ale prowizja jest zależna od tego który przycisk wybierzesz XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12: 0,79 pln wyskoczyło mi przy google pay i payu, musiałem kartą zapłacić i finalnie tak i tak poszło przez payu, gdzie sen gdzie logkia.
  • Odpowiedz
od kiedy jest oplata za platnosc payu/google pay?


@turbine: nie dość, że i tak na tym ich pysznym masz drożej niż w restauracjach to jeszcze złodzieje doliczają koszty transkacji

i kiedy w koncu dadza mi wymienic punkty na kody rabatowe?!


witam, chyba nigdy
  • Odpowiedz
@some_ONE @ChalwaWielkiejWolsce @turbine @tomek123456789 @Miecz12 @bekon74 @eric2kretek @turbine

Tanio juz było i już knajpy się nie #!$%@?ą, co kilka miesięcy pizza czy burger o 1 zł w górę. Dostawa w górę, teraz opłata PayU, no ja #!$%@?. Jeszcze z glovo np. zaczęli gdzieś tam strajkować w Poznaniu bo za mało zarabiają xD

#!$%@? te zamawianie, z kodem 20 zł to ma to jeszcze sens zamówić u mnie pizzę bo max 30 zł
  • Odpowiedz
@Milo900: te ubery i glovo to śmiech na sali, dodatkowa opłata za małe zamówienie, opłata za dostawę, opłata za usługę, opłata za złe warunki atmosferyczne, no ludzie, wszystko ma swoje granice
  • Odpowiedz
@Milo900: ja już zamawiam tylko jak duży kod rabatowy jest. W kebabie do którego chodzę to samo danie na miejscu kosztuje 33 zł. Na pyszne.pl kosztuje 42 zł + 1,99 zł opłaty serwisowej + 5 zł dostawy + opłata za PayU. Co najwyżej opłaca się z kodem przy odbiorze osobistym, bo wychodzi 42 zł minus kod jeżeli jakieś są XD
  • Odpowiedz