Wpis z mikrobloga

@Jechanka: to nie jest prawda. Narobić dzieci jak króliki i nie dać im odpowiednich warunków do rozwoju to nie sztuka.

Faceci są samotni z wielu powodów, bardzo często niezależnych. Zapewne nie masz o tym pojęcia. Nawet samo to, że kobiet w wieku produkcyjnym jest mniej niż mężczyzn powoduje, że gdyby teoretycznie próbować połączyć wszystkich singli w pary, to i tak zostanie kilkaset tysięcy samotnych facetów. Jak dodamy do tego czynniki społeczne,
  • Odpowiedz
@Timer_555: Masz pracować i się rozmnażać a w razie wojny zginąć w okopie z flakami na wierzchu, taki los chłopa na tym świecie.
Plusy pewnie od dzieciorobów których piecze to, że weszli w rodzicielstwo, co z kolei ich przerosło i zazdroszczą tym którzy najzwyczajniej w świecie chcą przeżyć życie na swoich własnych zasadach.
Ale hola hola Polaczku, jak to tak bez kaszojada, bez stresu, z nadmiarem wolnego czasu?, cyk bykowe, cyk
  • Odpowiedz
Co mnie typie obchodzą czyjeś dzieci, że mam łożyć na nie pieniądze?


@Wraczek: No własnie nic. Ale musisz zrozumieć że z perspektywy państwa to: bezdzietny singiel < rodzina z trójką dzieci.
NIe ma co się obrażać na proste fakty.
Dodam że sam nie mam dzieci ale już zostałem nazwany dzieciorobem xD
  • Odpowiedz
Czemu mam bronic normictwa które mnie obrażało i ma za nic?


@Timer_555: przecież tam OP pierwszy nazwał ludzi żyjących inaczej patolą. Tylko ripostę w stylu "to wy tacy jesteście" wskazujesz za obrażenie - po co tak manipulować?
  • Odpowiedz
@Wraczek: No własnie nic. Ale musisz zrozumieć że z perspektywy państwa to: bezdzietny singiel < rodzina z trójką dzieci.

NIe ma co się obrażać na proste fakty.


@WielkiPowrut88: if goes about me, ja patrze na to pod kątem ile kasy oddaje w podatkach z moich firm i że w sumie teoretycznie to nie musze xD mogę je przenieść za granicę i zoptymalizować się podatkowo. Powoli się przekonuję do przenosin na
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88:

bezdzietny singiel < rodzina z trójką dzieci

Ale tak nie powinno być, bo większość takich osób to patusy, a single to zazwyczaj tworzą ekonomię i budują to właśnie państwo

NIe ma co się obrażać na proste fakty

Jak państwo będzie Ci kazać jeść gówno to też otworzysz gębę i będziesz jadł ze smakiem bo nie ma co się obrażać na proste fakty?
  • Odpowiedz
Poza tym podejście o którym mówisz jest mocno na wzór rosyjskiego gdzie nie liczą się jednostki i straty w ludziach byle osiągnąć jakiś cel. Może i w sumie Polsce bliżej do wschodu po tych wszystkich wojnach i rozbiorach, zobaczymy jak wojna wybuchnie xdd
  • Odpowiedz
@BarBer1987: Ale ty próbujesz podważyć podstawowy fakt że człowiek (jak każde zwierzę) żyje po to żeby się rozmnażać. A państwo funkcjonuje tylko dzięki temu że się rozmnażamy.
To tak jakby obrażać się dlatego że świeci słońce a ty lubisz jak jest ciemno.
  • Odpowiedz