Wpis z mikrobloga

@A_R_P ja tez :) ale sam jako rodzic sobie lubie na innychc pozrzedzic. To co czasem widze to mi sie w glowie nie miesci. Ostatnio bylem swiadkiem jak jedna matka wyciagnela swojej 4letniej corce jakis napoj w kolorze doslownie mirindy w chyba litrowej butli a potem mowila ze mloda ma prochnice o to na pewno od ssania butelki xD
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: generalnie rodzicielstwo nauczyło mnie żeby pilnować swojego nosa i z góry nie oceniać innych rodziców, bo nie chodze w ich butach. To odnośnie tej Mirindy.

Natomiast narzekanie na dziecięce zachowania bierze się głównie z braku chęci zrozumienia ich przyczyn i stawiania wygorowanych wymagań.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: też kilka razy widziałam xD mam historie z wczoraj. Dziecko mi dosłownie włazi w dupę w kolejce i pytam madki czy to konieczne xD a ona do mnie "a co pani to przeszkadza" xD
  • Odpowiedz
@A_R_P: hehe no właśnie w L-ce siedzi instruktor który pilnuje szkolącego się kierowcy. Tutaj instruktorem są rodzice, ale w przypadku bombelków nie ma czegoś takiego jak kodeks drogowy. Więc jest wolna amerykanka, może do momentu kiedy przyjdzie odpowiedzialność finansowa.
  • Odpowiedz
@ciemnienie wprost nie komentuje ale dawanie slodkich napojow dzieciakom w wieku 1-3lata (nie zlobku do ktorego chodzi moja cora 1/3 dzieciakow ma takie napoje na swoich polkach xD) bede sobie komentowal w domowym zaciszu razem z zona bo nie widze zadnego usprawiedliwienia, zeby dawac dziecku w tym wieku takie napoje
  • Odpowiedz
@Nick_Login nie raz sie z tym spotkalem ze ktos albo na elke trabil bo dynamicznie ze swiatel nie ruszyla albo #!$%@? bo jedzie 47 na ograniczeniu do 50. Oczywiscie nie uwazam, ze ludzie co sie o to przywalaja sa normalni ale sa nie mniej normalni od ludzi narzekajacych na placzace dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ale to chyba logiczne, że jak mój kaszojad drze ciągle mordę i nie potrafi się zachować wśród ludzi, to nie będę go zabierał do skupisk ludzkich gdzie hałas nie jest mile widziany - rodzice, którzy to robią zasługują na ostracyzm, tak samo jak brudasy rzucający pety gdzie popadnie.

Na elki nie narzekam, wolę takiego zamulacza niż #!$%@?, któremu się wydaje, że jeździ "dynamicznie".
  • Odpowiedz
piszesz o tym na wykopie, czyli już publicznie i dla plusów.


@ciemnienie: nie wiem jaki Ty masz cel w pisaniu na wykopie ale nie rzutuj tego na innych użytkowników. spytam jeszcze raz bo wciąż mi nie odpowiedziałaś. gdzie tam widzisz wtykanie się? odpowiesz mi czy będziesz walić kolejne durne fikołki i projekcje?

Oczywiście, tak działa psychika podświadome czujesz się lepszy, bo ty tak nie robisz.


@ciemnienie: ja się nie czuje
  • Odpowiedz