Wpis z mikrobloga

Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD
1. Single praktycznie wykluczeni czyli jako 30letni facet zarabiajacy np 8000zł nie masz szans na mieszkanie w mieście i tym samym jesteś wykluczony z przyszłego tworzenia związku, rodziny i produkcji ilości Polaków.
2. Patola z trójką dzieci może za to wziąć piękne deweloperskie mieszkanie za prawie 700 tys i płacić ratę....1375zł.
1375zł! xddd przecież przy tego typu racie to jest ogromne pole do wzrostu cen o dziesiątki procent.
A dla singla ratka 4700 <3


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
Beszczebelny - Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD 
1. Single prakty...

źródło: Screenshot 2024-04-12 at 08-03-44 Kalkulator Mieszkanie na Start_ Kredyt 0% – Hipoteka bez tajemnic

Pobierz
  • 298
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: I taka rodzina dostaje dopłaty z państwa 4.6k na miesiąc (dopłata do kredytu+800+) w między czasie ja zostawiam w systemie na mojej małej JDG około 5.8k miesięcznie, więc nie p***, że nie ma ze mnie pożytku.
  • Odpowiedz
Tam do wszystkich na górze, ten program nie ma na celu wspierania żadnej demografii rodzin singli itd. To jest projekt zrobiony pod lobby pewnej grupy i ma na celu tylko pomóc im w dalszym podwyższaniu cen, zapewnieniu popytu, a politykom poprawić słupki PKB jak rośnie nasza wspaniała kraina nad Wisłą. Nie ma co tutaj się doszukiwać jakiegoś sensu czemu ludzie, którzy planują założenie rodziny zostaną z niczym, a ktoś kto już ma
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Gdybym miał brać za żonę kobietę gdy miałem 23 lata i robić z nią dzieci to byłbym już dawno po rozwodzie i zmuszać moje dzieci do dorastania z rozwiedzionymi rodzicami. Napewno dobrze to na nich by wpłynęło.
  • Odpowiedz