Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ze mnie to raczej dzieci nie będzie i nie przyczynie się do wzrostu demograficznego, mimo że bardzo chciałbym mieć żonę i dzieci, ale…
Wczoraj olałem jedną laskę, bo nie była dziewicą, nie ma szans, żebym związał się z taką dla której nie będę pierwszym i jedynym. To już 17 którą tak potraktowałem.

#oswiadczenie #demografia #rozowepaski #tinder #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Jeśli nie zmienisz sposobu postrzegania rzeczywistości, możesz skończyć samotnie, a może nawet trafisz na złą ścieżkę, jak seryjny morderca szukający dziewic.
W końcu, życie to nie tylko ilość, ale także jakość relacji, które budujemy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP):

a może nawet trafisz na złą ścieżkę, jak seryjny morderca szukający dziewic


@kabotyno: xD …chyba Choroszcz się kłania…

W końcu, życie to nie tylko ilość, ale także jakość relacji, które budujemy.


Ciekawe jaka jakość związku może być z kobietą po karuzeli kaktusów?

https://m.youtube.com/watch?v=F3VF8LJIWho&t=18s&pp=ygUXQnJ6eWRrYSBwcmF3ZGEgbyBzZWtzaWU%3D


· Akcje:
  • Odpowiedz
ze jak ona nie jest dziewica, to juz nidyrydy.. ale jakbys ty przeruchal 10 lasek, to tu juz problemu nie ma XD


@EdgyCaesar97: co w tym dziwnego? Problemu nie ma, bo po prostu kobiety nie robią problemów. Tak samo jest podwójny standard, że kobiety chcą ambitnych bogatych, a w drugą stronę facetom nie zależy na tych cechach u kobiety, albo na wzroście, gdy kobiety chcą wysokich i robią problemy, gdy facet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Masz prawo sobie ustawiać dowolne wymagania, ale jest szansa, że nigdy nikogo nie znajdziesz. Czy jest to godny deal, sam sobie musisz odpowiedzieć.

Plus, im będziesz starszy, tym będzie ci trudniej, bo w przeciwieństwie do fantazji pewnej grupy wykopków, siedemnastolatka nie poleci na faceta po trzydziestce tylko dlatego, że jest starszy, a nawet jak poleci, to raczej nie będziesz dla niej "jedynym" na wieki. Musiałbyś być w uber elicie, żeby
  • Odpowiedz
Wczoraj olałem jedną laskę, bo nie była dziewicą, nie ma szans, żebym związał się z taką dla której nie będę pierwszym i jedynym. To już 17 którą tak potraktowałem.


@mirko_anonim: bardzo dobrze robisz - znajdziesz w końcu dobrą
  • Odpowiedz